Konu açarken 403 Forbidden hatası

Başlatan mmmusty, 08 Ksm 2020, 00:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mmmusty

Sitemin başına bir 403 Forbidden belası çöktü.

Dün akşam anasayfada veriyordu bu hatayı. Forum sistemini falan komple silip tekrar kurdum. Bu sefer yeni konu açacağım zaman bu hatayı alıyorum.

Bu derdin devası nedir araştırıyorum fakat çözemedim hayla.

Edit: public_html klasör izinlerini 755 dosya izinlerini 644 yaptım. Değişen bir şey olmadı.

Edit2: public_html ana kısmında .htacces dosyası yoktu. Bu sorun olur mu?

Edit3:Sorunu kod paylaşırken veriyor. Kod javascript formatında aslında ben size konuyu şöyle atayım.

[center][size=36pt][color=teal][b]MİLİSANİYE GÖSTERİCİ[/b][/color][/size][/center]

[b]Komut onay sayfasında varış zamanın hemen sonunda milisaniyeyi gösterir.[/b]

[center][b][size=24pt]Ekran Görüntüsü[/size][/b]

[img]https://i.imgyukle.com/2020/11/08/I4akin.png[/img][/center]

[code]// ==UserScript==
// @name         Milisaniye Gösterici
// @namespace    ReWH
// @version      v.1.0
// @description  Birlik gönderme onay ekranında varış süresinin yanına milisaniye ekler.
// @author       ReWH
// @include      https://**.klanlar.org*/*screen=place&try=confirm*
// ==/UserScript==

//geh geh geh
javascript:
function setMS() {
    var element = document.querySelector("#date_arrival .relative_time");
    var time = element.innerHTML.match(/\d+\:\d+\:\d+/);
    var date = new Date();
    var ms = (date.getMilliseconds()).toString();
    while (ms.length < 3) { ms = "0" + ms; };
    element.innerHTML = time + ":" + ms; }
(function main() { window.setInterval(setMS, 1); })();

[/code]

People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world. -RMS

mmmusty

Üstte eklediğim kodları nasıl yazarsam yazayım sürekli 403 forbidden hatası alıyorum.

tarantula901

Tam olarak hangi koddan kaynaklandığını anlamak için kullanmış olduğunuz kodları parça parça olarak deneyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mmmusty

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Ksm 2020, 02:08Tam olarak hangi koddan kaynaklandığını anlamak için kullanmış olduğunuz kodları parça parça olarak deneyin

Hatayı bu kodlarda veriyor hocam;

var time = element.innerHTML.match(/\d+\:\d+\:\d+/);

element.innerHTML = time + ":" + ms; }

tarantula901

o kodları alıntı olarak ekleyip deneyin o şekilde ekleyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mmmusty

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Ksm 2020, 16:46o kodları alıntı olarak ekleyip deneyin o şekilde ekleyin

Hocam onuda denedim fakat pek fazla değişen bir şey olmadı. Hostuma yazdım. O düzeltti gibi ama farklı kodları da denediğim zaman hata veriyor. Sanırım php sürümünden kaynaklı.

tarantula901

Alıntı yapılan: BlackCat - 09 Ksm 2020, 00:34Hocam onuda denedim fakat pek fazla değişen bir şey olmadı. Hostuma yazdım. O düzeltti gibi ama farklı kodları da denediğim zaman hata veriyor. Sanırım php sürümünden kaynaklı.

Hosting tarafindan bazi kodlarin engellemesine sebep olabilir.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Admin panel iletiler ve konular kısmından bbc / İletilerde basit HTML kodlarına izin ver bu kısmı aktif edip deneyin.

Ücretli Smf Destek İçin