Gelişmiş meta tağ ayarları (MetaTags Modification)

Başlatan tarantula901, 26 Haz 2014, 14:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Gelişmiş meta tağ ayarları (MetaTags Modification)
paylşaım için teşekkür ederim harika çalışma yapmışsınız.
Herkes göründüğü gibi değil.

Sosyal Öğretmeni

Bunu kurmamızı tavsiye der misiniz?
Faydası nedir, ayrıntılı anlatım...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

seo kurulu ise sizde gerek yok onda var zaten bunların çoğu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

bu modda en önemli olan şey keyword dur dıger modlarda optims brave gibi keyword özelligi yok veya ben göremedim bu mod her bir sayfaya anahtar kelime keyword veriyor konu başlıklarına buda seo çısından önemli bir şey diye düşüyorum ama seo firmaları artık keyword onermıyor ama hala her site keywords kullanıyor buna anlam veremedım bi turlu :)

tarantula901

Keyword google icin bitti zaten kullananlar ya kaldirmaya gerek duymuyor yada bu konuda bilgisiyok ben bile kaldirmadim

Ücretli Smf Destek İçin