Smf yazı arka plana renk ( Divbox ) modu

Başlatan tarantula901, 20 Mar 2016, 18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BrainDamaged

Eklentiyi foruma yüklemek istediğimde çakışma ve hata alıyorum, 2.0.15 için bir öneriniz varmı hocam ?

tarantula901

Hangi modla cakisma aliyorsun resim at
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Haz 2018, 20:48Hangi modla cakisma aliyorsun resim at

Böyle bir uyarı alıyorum hocam

tarantula901

Alt tarafta kırmızı uyarı yoksa kurabilirsin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BrainDamaged

Paketi yükledim ancak mesaj editöründe herhangi bir buton gözükmüyor hocam

Düzeltme: images klasörüne gerekli dosya yüklenmemiş manuel olarak ekledim düzeldi.

ewqrewqrwe

2.0.15 sürümünü atabilir misiniz?

tarantula901

Konuda 3. Eklentiyi indirebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

2.0.15 sürümünde yapılmadı sanırım yapılsa ve değiştirilip güzel olursa süper olur.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

efendim

Tebrik ederim... foruma sahip çıkalım  :o

Real

2.0.17 sürümünde çalışırmı bu mod? @tarantula

Not;
2.0.15e göre yükledim şu hatayı aldım

http://prntscr.com/r0qx5u

tarantula901

Alıntı yapılan: Real - 11 Şub 2020, 16:502.0.17 sürümünde çalışırmı bu mod? @tarantula

Not;
2.0.15e göre yükledim şu hatayı aldım

http://prntscr.com/r0qx5u

türkçe utf8 kullanıyorsunuz sanırım, bu nodu güncelleyim.

Bu şekilde yükleyebilirsiniz hata veren kısımları manuel olarak yaparsanız kullanabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Real

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Şub 2020, 20:06türkçe utf8 kullanıyorsunuz sanırım, bu nodu güncelleyim.

Bu şekilde yükleyebilirsiniz hata veren kısımları manuel olarak yaparsanız kullanabilirsiniz.

evet utf8 kullanıyorum

tarantula901

Alıntı yapılan: Real - 11 Şub 2020, 20:12evet utf8 kullanıyorum

Mod 2.0 sürümlerine güncellendi.

Eğer modu kurmuşsanız modu kaldırıp tamamen silin ardından konunun ilk sayfasından yeni modu indirip kurun.

Ücretli Smf Destek İçin

Real

Çok teşekkürler ettim hocam deneyip yorum bırakacağım.