Siteye google arama ekleme ??

Başlatan ramooo19, 04 Şub 2020, 16:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ramooo19

Siteye google arama ekleme ?? motoru oluşturduğum kodu uygun bir yere nasıl ekleyebilirim!yada  Normal Arama kısmını geliştirip google veya site uzerınden arama işlemi nasıl yapabilirim!

tarantula901

Portal kullanıyorsanız blok oluşturup ekleyebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Şub 2020, 17:55Portal kullanıyorsanız blok oluşturup ekleyebilirsiniz.

onu düşündüm fakat ama ben varsayılan aramayı değiştirmek istiyorum resimde gördüğünüz kısmı googlede arama kodumu yerleştirmek istiyorum

tarantula901

Adsensede kullanıyorsunuz zaten panelinizde arama ağı için reklamlar kısmından özel arama motorları kısmından arama alanı oluşturup kodları kullanabilirsiniz hem oradanda kazanabilirsiniz. söylediğim kısma bakın diğer ayarları sizde yapabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 05 Şub 2020, 19:20Adsensede kullanıyorsunuz zaten panelinizde arama ağı için reklamlar kısmından özel arama motorları kısmından arama alanı oluşturup kodları kullanabilirsiniz hem oradanda kazanabilirsiniz. söylediğim kısma bakın diğer ayarları sizde yapabilirsiniz.

tamam kodum zaten var oluşturdum fakat kodu varsayılan arama kısmına eklemek istiyorum mümkünmü ??

tarantula901

İndex.template dosyasında search diye arat

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

hallettim siteye ekledim girtiş yapıp sizde kontrol edebilirsiniz olmuştur sanırım  :D