Meta kodları

Başlatan ByPrenS, 19 Şub 2021, 13:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ByPrenS

Doğru yeremi açtım konuyu hiç bilmiyorum yanlış ise affola

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=', $context['character_set'], '" />
   <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1" />
   <meta name="description" content="', $context['page_title_html_safe'], '" />', !empty($context['meta_keywords']) ? '
   <meta name="keywords" content="' . $context['meta_keywords'] . '" />' : '', '
   <title>', $context['page_title_html_safe'], '</title>';

Sitemin ana sayfası için kodu hangi kısma girmem gerekir

tarantula901

Bu kodlar temanız olan index.template.php dosyasında mevcut
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByPrenS

evet onun içindeki kodları attım tam olarak hangi kısma yazmam gerekiyor sitemin ana sayfası için ?

tarantula901

Kodlara dokunmanıza gerek yok by kodlar her tarafta gözükür o şekilde ayarlanmıştır.

Googlede görünmemesinin sebebebi bu kodlar değil eğer title kısmı ve bazı kısımlar çalışmıyorsa bu kodlar kullanılmalı şu anda bu kodlar ile alakalı sorun yok tabi o kodları siz kaldırmadıysanız.

Sizin yapacağınız googleye sitemapı tanıtmak ve googleye sitenizi kayıt yapmak sonrasında sitenizi sosyal ağlarda paylaşmak onun dışında önemli olanda içerik eklemek özgün olarak.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByPrenS

Tamamdır çok teşekkürler.

Kodları zaten kaldırmadım robots.txt ve sitemap.xml güncel olarak mevcut.Google search console ve ads ile de destekliyorum.Yardım için teşekkür ederim

tarantula901

Alıntı yapılan: ByPrenS - 19 Şub 2021, 14:28Tamamdır çok teşekkürler.

Kodları zaten kaldırmadım robots.txt ve sitemap.xml güncel olarak mevcut.Google search console ve ads ile de destekliyorum.Yardım için teşekkür ederim

Rica ederim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin