İşaretli yerleri profil alanına almak

Başlatan aybars, 09 Şub 2021, 01:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aybars

Üstad profil ile ilgili sizden son istediğim işaretlediğim yeri profil alanına alabilir miyiz? Böylede o bölümü silip daha sade bir yazı alanı oluşturmak mümkün mü acaba?

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars_123 - 09 Şub 2021, 01:26Üstad profil ile ilgili sizden son istediğim işaretlediğim yeri profil alanına alabilir miyiz? Böylede o bölümü silip daha sade bir yazı alanı oluşturmak mümkün mü acaba?

o kısım sadece sende gözükür. o kısmı profil alanına nasıl alacağım tam anlayamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Üstad buradaki isteğimle maksadım

1. resimde normal bir üyenin profili. İşaretliğim Teşekkür et bölümünü okunma sayısı yazan yerin altına alabilir miyiz diye sormak istedim.

2.  resimde  Siteye üye  girişi yapmamış birinde orası boşluk görünüyor. Yani gereksiz bir boşluk var orda. Onu silmek istemiştim. 

Yani sonuç olarak kastım orada var olan üyenin durumuna göre değişen yönetici burunları ve teşekkür etme butonunu vs. profil alanındaki tarih ve saatin altına alınmasını istemiştim.  :) Umarım anlatabilmişimdir.

Örnek olarak başka bir sitedeki görüntüyü koydum. 

aybars

Üstad üstteki yazdıklarımı boşver :) resimde işaretlediğim çizgiyi silebilir miyiz? O zaman bütün sorun ortadan kalkıyor.