mobilde kenar boşlukları

Başlatan aybars, 08 Şub 2021, 23:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aybars

;D  ;D index.cc hep uğraştığımdan artık rutine bağladım sanırım. sol taraf oldu ama sağ aynı kaldı değişmedi :D

tarantula901

Sebebini bilemiyorum ama senin siten çok yavaş.

Reklamları kaldırıp birde öyle sitenizi kontrol edeyim.

Tarayıcı geçmişini silip tekrar kontrol edin bende sorun gözükmüyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

google reklamında.kaldırdım. manuel yapacağım inş.

aybars

resim ekledim üstad sağ taraf için.çok ayrıntıya giriyorum.eğer olursa memnun olurum.

tarantula901

Mobilden de kontrol ettim boşluk gözükmüyor bende iki tarafta aynı boşluk gözüküyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

peki üstad haklısın. o zaman son olarak mobilde soldaki son konular bölümüne  bakar mısın? baya uğraştım olmadı.

tarantula901

son konularda ne sorunu var ?borderleri mi yok

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

yukarısı gibi sola tarafa dayalı değil mobilde.

tarantula901

responsivede arat

@media (max-width: 768px)
.boardsol {
    float: none;
    width: 98%;
    clear: both;
}

şu kodun altına ekle

.boardsol {
    margin-left: 1px;
    min-width: 225px;
    width: 100% !important;
}

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Tmm ama
@media (max-width: 768px)
.boardsol {
    float: none;
    width: 98%;
    clear: both;
}

bulunmuyor.

aybars

Çözüldü teşekkür ederim