Postbit Düzeni HK.

Başlatan #Çağatay, 27 Ara 2020, 21:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

#Çağatay

Merhabalar, postbit düzenini nasıl ayarlayabilirim? https://prnt.sc/waym87 fotoğrafta gördüğünüz mesela ileti kısmını ortaya sola aşağı bir noktaya vs. nasıl alabilirim?

tarantula901

Alıntı yapılan: #Çağatay - 27 Ara 2020, 21:21Merhabalar, postbit düzenini nasıl ayarlayabilirim? https://prnt.sc/waym87 fotoğrafta gördüğünüz mesela ileti kısmını ortaya sola aşağı bir noktaya vs. nasıl alabilirim?

css bilginiz varsa bunu yapabilirsiniz yoksa biraz zor size bu şekilde yardımcı olmamda zor.

dikey profil olsaydı bir şekilde yardım edebilirdim ama bu profilde yardım edemem malesef.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

#Çağatay

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Ara 2020, 22:08css bilginiz varsa bunu yapabilirsiniz yoksa biraz zor size bu şekilde yardımcı olmamda zor.

dikey profil olsaydı bir şekilde yardım edebilirdim ama bu profilde yardım edemem malesef.

Adobe Dreamviewer vs. kullanmak fayda eder mi? Onun harici, bir öneriniz var mı? Eğitim için araştıracağım bir yer.

tarantula901

Alıntı yapılan: #Çağatay - 27 Ara 2020, 22:12Adobe Dreamviewer vs. kullanmak fayda eder mi? Onun harici, bir öneriniz var mı? Eğitim için araştıracağım bir yer.

Dreamviewer değilde şu programı kullanın notpad ++ programını kullanın.

css öğrenmek istiyorsanız css kodlarını deneme yanılma yoluyla test ederek hangi kodların ne işe yaradığını öğrenirseniz uygulama olarak daha iyi öğrenirsiniz, video izleyerek öğrenmek istiyorsanızda video izleyin ancak uygulamalı olarak kesinlikle yapın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

#Çağatay

Teşekkür ederim.  yuhphii

Artık zamanla bir şeyler öğrenmeye çalışacağız.