SMF 1.XX den 2. XX Geçmelimiyim

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 26 Haz 2014, 13:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

SMF Powered by SMF 1.1.19 Kullanıyorum
SMF 2 ye geçiş yapsam portal kuabilir miyim.
Sitemde MK Portal yüklü
2. sorum artık kimse SMF Powered by SMF 1.1. XX ile ilgilenmiyor mu?
Çok hata alıyorum ama bir türlü düzeltemiyorum..

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

SMF 2 Geçiş yapsanız portal kullanabılırsınız en son surum uyumlu simpleportal var

eğer mk portal smf 2 0 uyumluysa mkportalıda kurmanız gerekıyor

smf 2 geçiş yaptıgınızda sitenizi modlar ve diğer şeyleri baştan kurulması gerekiyor.

artık smf 1.1 serisi artık bitti gibi birşey şu anda 2 serisi daha çok kullanılıyor ve tüm modlar buna uyumlu

onu geçtim yakın zamanda ne zaman olur bilemiyorum ama smf 2.1 gelecek ozamanda smf 2. serisi dama atılabilir :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Şimdi 2 serisinden 2.1 serisine geçiğimizde aynen 1 serisinden 2 serisine geçtiğimiz gibi mi olacak.
1:Yani siteyi sıfırdan mı kuracağız. Bu iyi olmaz böyle olursa
2:o kadar emek modlar, çartlar çurtlar ne olacak ve birde
3: bir çok işi ücretli yaptırdık onlar da mı boşa gidecek?
4: 2.1 Beta Ne zaman kararlı sürümü çıkacak?

2.1 beta kullanışlıya benziyor ama kullanmadan bilemeyiz.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

2.1 serisine geçince 1 serisinden 2 serisine geçme gibi olacak diyebiliriz. çünkü dbde ve ftp dosyalarında çok değişiklik olacak.

2 serisine göre bir çok özelliği var zaten boşuna sürüm çıkarmazlar bir işe yarıyor ki çıkarıyorlar.

1: ftp dosyaları sıfırlanacak gibi olacak ama kullanılması gereken şeyler devam edecek mesela eklentı ve avatarlar kullanıma devam edilecek.

2: okadar modlar baştan kurulacak malesef.

3: evet malesef

4 : ne zaman çıkacağı belli değil bizde bekliyoruz. ama bayağı sürer siz ozaman kullanama devam edersiniz isterseniz geçmezsiniz bilemiyorum ozaman gelsin bakacağız.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin