seo4smf-Smf Final

Başlatan tekyürek, 05 Nis 2019, 21:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

pascal37

Alıntı yapılan: tekyürek - 02 Mar 2021, 17:06Mod ssl olmayinca  ssl ye yonlendirme yaptigi icin sitenin cokmesi normal   kurcalamassaniz  kurunca  tam aksine faydalidir

Şuan kurdum çalışıyor @tekyürek teşekkür ederim. fakat şimdi farklı bir sıkıntım var

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=3308.0

ne olduğunu biliyormusun?

tekyürek

Seo4Smf güncellenmiştir   final versionu yayimlanmiştir

Seo4Smf  : link yapısi   vs sitemap site haritasi gibi bircok özelliği barindirmaktadir

HamdiPhone

nasıl kurucaz üstad bunu

tekyürek

Alıntı yapılan: HamdiPhone - 05 Nis 2023, 18:11nasıl kurucaz üstad bunu

Paketi indirip ftp den packe diye bir klasör var icine atacaksin. Smf yonetim panelinden kuracaksin

Avci

Elinize sağlık hocam mükemmel bir çalışma olmuş acaba rica etsem bazı konularda sıkıntılarım var yardımcı olma durumunuz varmı ?
Eski alışkanlığım / Yeni favorim  >>> smf.gen.tr

tarantula901

Alıntı yapılan: Avci - 08 Mayıs 2023, 02:58Elinize sağlık hocam mükemmel bir çalışma olmuş acaba rica etsem bazı konularda sıkıntılarım var yardımcı olma durumunuz varmı ?

Sorularınızı bu konu altında belirterek yardımcı olmak isteyen yardımcı olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Alıntı yapılan: Avci - 08 Mayıs 2023, 02:58Elinize sağlık hocam mükemmel bir çalışma olmuş acaba rica etsem bazı konularda sıkıntılarım var yardımcı olma durumunuz varmı ?

Tabiki buyurun nasil yardimci olabiliriz

soulfather

seo yukledim ama benim forum alt dizinde bir linke tıklayınca ana sayfaya gidiyor forum sayfasına gitmiyor neden acaba. ana dizinde wordpress var.

tekyürek

Alıntı yapılan: soulfather - 26 Mar 2024, 23:18seo yukledim ama benim forum alt dizinde bir linke tıklayınca ana sayfaya gidiyor forum sayfasına gitmiyor neden acaba. ana dizinde wordpress var.

Seoyu aktif ettinizmi

soulfather

tekyürek

Alıntı yapılan: soulfather - 27 Mar 2024, 20:55evet aktif ettim

Kontrol etmeden birsey soylemek zoor