Konulara Hit Puan Vermen

Başlatan omuforum.net, 04 Şub 2016, 04:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omuforum.net

Sitede aradımda bulamadım konulara mybb deki gibi hit veren bir mod varmı acaba ?

tarantula901

Hit derken karma olayınımı diyorsunuz yoksa başka bir konumu tam anlayamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

mybb görmusdum konu yanında yıldızlar ıle konuya puan veriliyordu yıldızlar seklınde onu demek istedim

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

evet lazım olan mod tam olarak burdakı gıbı yenı buldum lınkı boyle bır mod varmı sızın gonderdıgınız mod poslara flan hıt verıyor konuya vermıyor malesef

http://webtiryaki.com/forum-webtiryaki-guncel-yazilar

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin