Smf Activate SeoHhy Modunda REsimleri Ziyaretciler Göremiyor

Başlatan omuforum.net, 18 Ara 2015, 21:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omuforum.net

Resimleri Yükledigim konularda seohhy modu aktifken resimler ziyaretciler tarafından gözükmüyor bu sorunu nasıl düzeltebilirim.

tarantula901

Bu sorunu ilk defa görüyorum :D

Örnek konu linkleri eklermisiniz hht modu aktif olsun
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

tarantula901

ziyaretçilere açık olmayan avatar kırık olarak görünür zaten.

normal dışardan kullandığınız resimlerde sorun çıkıyor mu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Ara 2015, 23:14ziyaretçilere açık olmayan avatar kırık olarak görünür zaten.

normal dışardan kullandığınız resimlerde sorun çıkıyor mu

dışardan ekledıgım gozukuyorda lakin benım kendım yukledıklerım neden gozukmuyor daha once gozukuyordu :S

yeninesil

eklentileri ziyaretcilere kapatmayasınız eklentiyi izinini düzeltirsen sıkıntı olmaz :)

omuforum.net

Alıntı yapılan: yeninesil - 19 Ara 2015, 00:16eklentileri ziyaretcilere kapatmayasınız eklentiyi izinini düzeltirsen sıkıntı olmaz :)

biraz açıklamak gerekirse yani hangi ayarlar oluyor ? :)

yeninesil

siz kapattıysanız nerde oldugunuda bilrisiniz dedimde izinlerdeyse sorun yönetim > üyeler > izinler > ziyaretci grubunun izinleri > eklenti dosyalarını görebilir

omuforum.net

Alıntı yapılan: yeninesil - 19 Ara 2015, 00:49siz kapattıysanız nerde oldugunuda bilrisiniz dedimde izinlerdeyse sorun yönetim > üyeler > izinler > ziyaretci grubunun izinleri > eklenti dosyalarını görebilir

o ayarları hiç degiştirmedim malesef o zaman ekdeki dosyalarıda indirebiliyor sıkıntı :D

yeninesil

dedigim yer seçiliyse kurdugunuz mod sıkıntı cıkarıordur modu yüklerken hata almadıysanız kullandıgınız modları felan yazın tarantul çakışan felan varsa ona göre öneride bulunabilir :)

tarantula901

hhy modunda ıkı dosyadaa hata vardı eklerken acaba yanlıs yerleremı ekledınız acaba onları kontrol edın bakalım dogru yere ekledıgınıze emın olun

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Ara 2015, 01:13hhy modunda ıkı dosyadaa hata vardı eklerken acaba yanlıs yerleremı ekledınız acaba onları kontrol edın bakalım dogru yere ekledıgınıze emın olun

manuel eklemedım otomaık olarak yukledım butun testlerde başarılıydı demın baska sunucuda test ettım sorun modda ama sorun nerde :)

tarantula901

Bana sitenizle ilgili yetki ve sorun olan sayfanınn lınkını atın bakalım pm ıle bırlıkte kontrol edeyım

Ücretli Smf Destek İçin