Profil Alanı

Başlatan Bazinga, 01 Ağu 2016, 01:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bazinga

Arkadaşlar sorun şu ki üye listesindeki bir kişinin profiline girdiğim zamanda karakter oluştur panel ve bakiye gibi yazılar çıkıyor bu yazıları sadece kendi profilimizde gözükmesi için ne yapabiliriz?

tarantula901

Sadece admine görünmesini istediğiniz kodları şu kodu o kısıma ekleyin

if ($context['allow_admin'])
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

Üstad sorun o değil her üyenin kendi profilinde kendi bilgisi gözüksün istiyorum üye listesinden başkasına baktığındada aynı şekilde gözüküyor ve karakter oluştur kısmı falan çıkıyor

tarantula901

Bu kodlamayı yazan kişi hangi id ise o ide göre o kısımları göstersin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

Nasıl yapılacağını anlatırmısın üstad?

tarantula901

Profile.template.php eke ekleyip kontrol etmem gerekiyor.

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

Al üstad

tarantula901

Kodlamayı ona göre yapmanız gerekiyor smf ile alakalı bir durum değil php bilginiz olması şart

Size söyle anlatayım. Bilgiyi nereden çekiyorsunuz bilemiyorum. bu bilgiyi uye id ile birleştirmeniz gerekiyor. bu idye görede smf uyesiyle oyun ile ilgili bilgileri birlikte çekmeniz gerekiyor eklediğiniz kodlar herkese görünecek şekilde ayarlanmış bunu sadece o üyeye ait kodları göstermeniz gerekiyor.

siz sadece html kodu eklemişsiniz php kodu var zannetmiştim.

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

'hesapid' => $hesapid, şimdi böyle birşey oluşturdum load php 'e bu kısımı profil kısmına eklersem kişinin oyun hesabına göre mi gözükecek

tarantula901

smf ve oyun tablosu ayrımı

Ücretli Smf Destek İçin

Bazinga

Evet ayrı fakat smf members kısmına hesapid şeklinde oluşturup oyun kısmında ise o hesap id foruma çekmesini istiyorum nasıl olacak?

tarantula901

Yeni bir tane php mysql sorgu oluşturacaksınız sonrasında bu veri oyun tablosundan veriyi çekecek şekilde ayarlayacaksınız. veriyi smfnın profılıne eklediğiniz hesapid göre cekeçek şekilde yaparsanız istediğinizi yapış olursunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

Morgan

Load.php'den ayarlanıyor eğer ayarlayamazsınız bana özel mesajdan ulaşın beyefendi ben size hallederim