Yatay postbite sosyal linkleri eklemek

Başlatan kapt, 24 Haz 2020, 19:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kapt

&&

tarantula901

Admin panelden çekirdek ayarlarından özel profil alanı aktif et özellikler ve seçenekler kısmından özel profil alanı oluştur iki taraftada kullanabilirsin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kapt

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Haz 2020, 20:10Admin panelden çekirdek ayarlarından özel profil alanı aktif et özellikler ve seçenekler kısmından özel profil alanı oluştur iki taraftada kullanabilirsin.
Yaptım fakat sadece profil özetinde görünüyor konu açtığımda postbitte gözükmüyor

tarantula901

Ayarlarında istediğün yerde gösterebilirsin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kapt

Ayarlarda bulamadım hocam detaylı anlatır mısınız Konu görünümünde göster alanı işaretli fakat yatay postbit olduğu için sanırım gözükmüyor elle yapmak lazım

tarantula901

Display.template.phpde custom kodunu kaldirdigindan olabilir mobil oldugum icin tam detay veremedim.

Ücretli Smf Destek İçin

kapt

hallettim