smf 2.1 RC3 Default Temada Responsive sorunu

Başlatan Delimavi, 08 Şub 2021, 09:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delimavi

Merhaba arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra tekrar smf ye başlamaya karar verdim. Fakat yapı ve eklentiler epey değişmiş. Default tema çok hoş onu kullanmayı düşünüyorum. Fakat konu başlıklarında avatarları ne yaptı isem gösteremedim.

Avatars Display Integration eklentisini kurdum fakat pc de oluyor ama mobilde görünmüyor. mobilde aşağıdaki resimdeki gibi konu başlarına avatarlarını koyabileceğim bir eklenti var mıdır

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Delimavi

verdiğiniz linkte paket indirme linki yok. bahsedilen eklentiyi orjinal sitesinden indirdim ama olmadı

tarantula901

Ayarları mevcut ayarlardınız mı ayarlarını
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Delimavi

ilginiz için teşekkür ederim..

aşağıdaki resimde Avatars Display Integration eklentisin ayarları mevcut

bu ayalarla pc de aşağıdaki gibi görünüyor

fakat cep telefonundaki görüntüsü şu şekilde

sizin bahsettiğiniz eklentilerinde kurulum durumları

tarantula901

Mobilde o şekilde gözükmesi normal çünkü  mobil ekranı okadar büyük değil bazı kısımları sığdırmak zor olduğundan o kısımlar gizlenmiş.

Ücretli Smf Destek İçin

Delimavi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Şub 2021, 20:48Mobilde o şekilde gözükmesi normal çünkü  mobil ekranı okadar büyük değil bazı kısımları sığdırmak zor olduğundan o kısımlar gizlenmiş.

ilginiz için teşekkür ederim.

Fakat o bölümde bir simge olmadığı zaman mobilde konular birbirine çok yakın oluyor. Bu durumda okunabilirliği düşürüyor.

Benim istediğim şekilde kullanan tema var ama onunda bir çok başka sorunu var.

tarantula901

indec.cssde

ara

@media screen and (max-width: 720px)
.adi_print .adi_item_board, .adi_print .adi_item_topic_first, .adi_print .adi_item_topic_last {
    display: none;
}

değiştir.

.adi_print .adi_item_board, .adi_print, .adi_print .adi_item_topic_last {
}

Ücretli Smf Destek İçin

Delimavi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Şub 2021, 01:56indec.cssde

ara

.adi_print .adi_item_board, .adi_print .adi_item_topic_first, .adi_print .adi_item_topic_last {
}

değiştir.

.adi_print .adi_item_board, .adi_print, .adi_print .adi_item_topic_last {
}

İlginiz için çok teşekkür ederim. küçük bir düzeltme yapmak istiyorum. bahsettiğiniz kodları AvatarsDisplayIntegration.css içinde buldum ve oradan düzenledim. şimdi çalışıyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: Delimavi - 10 Şub 2021, 15:11İlginiz için çok teşekkür ederim. küçük bir düzeltme yapmak istiyorum. bahsettiğiniz kodları AvatarsDisplayIntegration.css içinde buldum ve oradan düzenledim. şimdi çalışıyor.

Temayı bilmediğim için index.cssde olabileceğini düşündüm sorununuzu çözmenize sevindim.

Ücretli Smf Destek İçin