Resim boyutu hatası

Başlatan celalyagmur, 21 Ara 2019, 19:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Merhabalar hocam,ana sayfa bloklara resim ekledim fakat yükseklik boyutu sıkıntı veriyor...Resimdede gördüğünüz gibi kırmızı bölgede üstte boşluk kalıyor...acaba yüksekliği birazdaha buyutsem duzelirmi yoksa yinede boşluk oluşurmu...Resim yuksekligi çıktıkca o bosluktamı çıkar acaba.? Bir fikriniz varmı bu konu ile...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Ziyaretçilerde sorun gözüküyor mu yoksa  sadece uyelerde mi bu sorun var.

normalde o kısımlara resim ekleme gibi bir durum olmadığı için o şekilde olması normal üsteki soruma cevap yazın ona göre bakalım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Hocam ziyaretcilerdede aynı üyelerdede...Farklı tel.de baktım aynı...bende çıkış yapıp onbelleği silip tekrar baktım aynı

celalyagmur

Hocam belki yeri değil ama özel bir sorunum var hakikaten ilginç bişey.! Evimdeki wifi ile bağlanıyorum internete lakin bugün sabahtandır,bir sorun var.? Kendi siteme wifi ile bağlanmıyor,mobil ile bağlanıyor,başka sitelere wifi ile baglanıyor,mesela şimdi wifi ile yazıyom şu yazıyı...Ve baska siteleride denedim hepsine baglanıyor wifi ile,ama sadece benim siteye girmiyor ve şu hatayi veriyor

Bu siteye ulaşılamıyorcelalyagmur.tk ana makinesinin sunucu IP adresi bulunamadı.
Google'da celal yagmur tk index araması yapın
ERR_NAME_NOT_RESOLVED

Not: Mobilden girebiliyorum siteye,moboli kapatıp,wifiyi açıyom bağlanmıyor bunun sebebi nedir hocam bir bilginiz varmı acaba.? Kafayı yiyecem valla bu nasıl birşeydir,telefonda sorun olsa burayada giremem,wifide sorun olsa yine baglanamam buraya,sitemde sorun olsa mobildende bağlanmaz,bu nasıl birşeydir cözemedim...

Elcros

Evet sitenize erişim sağlanabiliyor
ElcrosGraphic

tarantula901

Siteniz ssl  değilse linke ssl eklemeeden giriş yapmaya çalışın bazen ssl eklenip siteye girilmeye çalışıldığında sorun varmış gibi gözükebiliyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tesekkurler hocam,bu ssl olayını anlamadım.?

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 21 Ara 2019, 22:36Tesekkurler hocam,bu ssl olayını anlamadım.?

tarayıcıdan https://site. com seklınde gırersenız hata alabılırsınız eğer sitenizde ssl yoksa giriş yapmaya çalıştığınız linki kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Hocam http://celalyagmur diye yazıyor...Anasayfa linkinde google crom..

tarantula901

Modeme reset atın ip değişsin belki sorun ondandır diğer tarayıcılarıda deneyin bakalım.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Modeme reset attım,dns ön belleğini sildim yine açılmıyor site wifi ile...Ama mobil bağlantıda giriliyor...tek çare galiba dns adresi değiştirme birde onu deniyeyim,ilk defa boyle oldu anlamadım.! Eve misafir geldi onun cebiyle denedik yine girmedi.ANA MAKINA IP ADRESINI BULAMIYOR YAZIYOR GOOGLEDE...