Smf'ye hazır Slider kurulumu

Başlatan celalyagmur, 24 Ara 2020, 02:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 30 Ara 2020, 23:17:)  http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=2762.0

Arkadaş bunu sitesinde yaptığında bunun bir resimini alalım, sende konuya resim eklemedim nasıl göründüğüyle ilgili
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tmm hocam bu gece inşallah bunu ekleyip demo görüntüleri atarım buraya tşk.ederim
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

celalyagmur

BoardIndex.template.php bul :

/**
* This actually displays the board index
*/
function template_main()
{
global $context, $txt, $settings, $scripturl;

echo '
<div id="boardindex_table" class="boardindex_table">';

bunlara dikkat et :
global $context, $settings, $modSettings;

Bunu bul demiş arkadaş...Fakat bendeki hem defaul temada hemde Sunrise temamda bu satırı bulamadım.! Bendeki şu şekilde başlıyor satır.!

*/
function template_main()
{
  global $context, $settings, $options, $txt, $scripturl, $modSettings;

// Random News For Phones&Tablets.
  if ($settings['show_newsfader'] && !empty($context['fader_news_lines']) && !empty($settings['news_boardindex_only']))
  {
     echo'
     <div class="news_marquee" style="margin-bottom: 2em;">
        <i class="fas fa-info"></i>
        <div class="newslines"><div class="marquee">';
Şu kod yok bende...

/**
* This actually displays the board index

tarantula901

Konusuna yaz arkadaş cevap yazacaktır, gerekirse bende yazarım, kodları kod tagın ıcıne alarak eklermisiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Oraya yazdım fakat,konu120 günlük olduğu için cevap  yazamadım oraya,musade etmiyor cevaba.! Yeni konu aç denilyor...Bu sebepten size yazdım.

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 31 Ara 2020, 01:57Oraya yazdım fakat,konu120 günlük olduğu için cevap  yazamadım oraya,musade etmiyor cevaba.! Yeni konu aç denilyor...Bu sebepten size yazdım.

siz o uyarıya kulak asmayın mesaj gönderiliyorsa gönderin buradaki bilgiler 120 güne eskilenecek konular değil çünkü.

Ücretli Smf Destek İçin