Seo4smf 404 Hata Kayıtları Nasıl Tutulur.

Başlatan medeniyetmuhendisi, 08 Ara 2015, 09:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Seo4smf Hataları sekmesinde eskiden beridir kayıtlar tutuluyordu ancak son 3 gündür herhangi bir hata kaydı tutulmuyor.

Sorunu nereden nasıl giderebilirim?

404 Hata Sayfaları Yönetimi Sekmesinde

SmfMod Seo4Smf ile Hata Sayfalarının Ele Alınması
butonu ve
Hata sayfalarını aktif et? butonu işaretli

ancak hala kayıtlar tutulmuyor ve hata sayfası oluşturulmuyor.

Ne Yapmam lazım düzeltmek için

Cevaplar İçin Şimdiden Teşekkür ederim.

tarantula901

Seonun hata mesajları kısmındanmı bahsedıyorsunuz hata yoksa kayıtta tutmayabılır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

Üstadım hata olmaması gibi bir güzellik olamaz :D her gün sayfalarca 404 hatası siliyordum 2 gün önce bir anda kesildi...

bilerek 404 hatası oluşturuyorum olmayan sayfalara girerek ama hala kayıt altına almıyor bir dandiklik var bu durumda ama anlayamadım.

Sosyal Öğretmeni

Aynen katılıyorum 3 / 5 gün önce benimkilerde de aynı hata kayıtları kesildi. Daha önceleri sayısız hata kaydı oluyordu ama şimdi yok. Birden kesildi. Olsa da çok az oluyor 3 / 5 tane...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Hata kaydı ne demek hata varsa hata kaydı tutuluyor bu ne demek oluyor hata artık yok :D

hata kaydı seoda var olmayan lınklere ulaşımından dolayı oluşan hata kayıtlarıdır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

:) Hayret... Şimdi hata yok diye mi dertleniyoruz yani.
Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 09 Ara 2015, 21:25:) Hayret... Şimdi hata yok diye mi dertleniyoruz yani.
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

:D yani gereksiz dert yapıyorsunuz sürekli olunca normalmiş gibi geliyor size olmayınca neden olmadı diyede süpheleniyorsunuz :D

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

valla üstadım hata gerçekten yoksa mutlu oluruz da :D milyon tane hata kaydı tutup da bir anda hata kayıtlarını tutmamaya başlayınca insan sitede hata olmadığına inanamıyor doğal olarak

her zaman söyledim yine söylüyorum.. seo4smf gerçekten fiyasko.. ücretli sürümünü aldık silip kurtulmak istiyorum ama silemiyorum da tüm link yapıları değiştiği için seo4 ü kaldırınca indexlenen linklerin hepsi silinecek. bu da siteyi berbat bir duruma sokacak.

seo nun yapımcısı ne destek veriyor ne de sorularımıza cevap veriyor..

seo4smf den oluşan tüm sorunlar bir yerlerimizde patladı açıkçası..

tarantula901

Aynen destek vermeyi bıraktı diyebilirim destek vermemide istemiyor.

Bu arada pretty modunu kur diyeceğim size ama db şişiriyor db şişmesi konusunda sorununuz yoksa pretty modunu kurup ekstra modu ıle bırlıkte seo lınklerını pretty lınklerıne çevirebiliyor.

Ücretli Smf Destek İçin