Eklentideki Dosyanın İsminin Gösterilmesi

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 21 Mar 2015, 18:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Eklentiye eklediğim dosyaların ismi görünmüyor  bu sorunu nasıl çözerim?
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

display.template.php ekleyin hem indir butonu hemde eklenti adımı gorunsun ıstıyorsunuz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

tarantula901

hangi site için belirttiğiniz ve örnek bir konu lınkı atarmısınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Elmalıyol

Sosyal Öğretmeni

Bu konuya bir göz atsaydınız çok memnun olurdum.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 24 Mar 2015, 19:02Bu konuya bir göz atsaydınız çok memnun olurdum.

göz attımda nedense birşey yapamadım :D

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Hocam seo ayarlara elimi sürdüm gitti.
Seonun genel ayarlar bölümünde Resimleri Optimize Et bölümünde tam emein değilim ama bu kısma elimi sürdüm gitti diye biliyorum.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 24 Mar 2015, 21:45Hocam seo ayarlara elimi sürdüm gitti.
Seonun genel ayarlar bölümünde Resimleri Optimize Et bölümünde tam emein değilim ama bu kısma elimi sürdüm gitti diye biliyorum.

hım bak o olabilir çünkü normal olarak çalışması alanı bir türlü çalıştıramamıştım bi bakarım ondan kaynaklımı diye

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Yokya yanılmışım ondan kaynaklı değil görünüyor..Ben fark etmemişim..
Seo ayarlarının hepsini denedim.... Olmadı..........

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 25 Mar 2015, 00:03Yokya yanılmışım ondan kaynaklı değil görünüyor..Ben fark etmemişim..
Seo ayarlarının hepsini denedim.... Olmadı..........

kontrol eder paylaşırım ok

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Konu çözüldü üstadım.
Nasıl mı? Çok basitmiş...

Ben gizli mesaj (İçeriği gizle mdu) modunu yani Hide Tag Special ı kurmuştum. Eğer eklentinin olduğu konuda bu Hide Tag Special etkinse eklentide dosya ismi görünmüyor. Yok Hide Tag Special yoksa eklentide ki dosya ismi görünüyor.
Hepsi bu başka yok. Denenmiş ve test edilmiş doğru sonuç elde edilmiştir.

Birşeyler yapmak için yardım etmeye çelıştığınız için teşekür ederim.

tarantula901

sorunun cozulmesine sevindim dosya vardi baslik gorunmuyordu ben ble sasirmisim ugrastim hatta demekki tum olasiliklari denemek lazim

Ücretli Smf Destek İçin