Like Post

Başlatan Luess, 05 Mar 2018, 00:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Luess

http://prntscr.com/hw60c3

Likepost eklentisi kurarken index.template.php'de testi başarısız yaptı. Bende düzenleden, kodu kopyaladım. Ancak benim index.template.php'mde o kod yok. Sonrasına ekleyeceğim veya değişeceğim şekilde. Yapamıyorum o yüzden..

Luess

Kodu default index.template.php'de buldum.

Bulmamı istediği kod

<li><a href="', $scripturl, '?action=unreadreplies">', $txt['show_unread_replies'], '</a></li>';
Sonrasına ekle dediği;
if(LikePosts::$LikePostsUtils->showLikeNotification()) {
echo '
<li><span class="showLikeNotification" onclick="lpObj.likePostsNotification.showLikeNotification()">', $txt['like_show_notifications'], '</span></li>';
}

altına ne şekilde eklemeliyim bu kodu? direkt altına mı? "if" ile başlayan kod bulmamı istediği kodun tam altına sıralı alt alta şekilde mi eklemeliyim?
http://prntscr.com/hw63iz bu resimdeki gibi mi yani? çünkü böyle yapınca test başarısız diyor yine.

tarantula901

index.template.php dosyasını eke ekleyin bakayım kodlara
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

tarantula901

Kod dosyada ekli zaten.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Evet ekli, doğru mu yanlış mı eklemişim bilmiyorum. Ama halen orası için test başarısız diyor. Kullandığım temanın index.template.php'sinde aramamı istediği kod olmadığı için default'taki index.template.php'de arattım ve buldum bu şekilde ekledim. Ancak halen test başarısız.

Luess

http://prntscr.com/hw68pf

Benim temamda başarısız diyormuş. Ancak kod yok. Benim temanın index.template.php'sini eke ekliyorum hemen. Sizde bir bakıp emin olun hem sorunu anlamış oluruz

tarantula901

Biraz önce kullandığın temanın dosyasını istemiştim. onda vardı kod şu dosyaya ekledim. modu kurduktan sonra bu dosyaları acıp eksık kodları ekleyeceksin.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Oyun adlı tema için index.template.php'sinde başarısız diyor test için. Düzenlememi istediği kodlarda aradığım kod yok. Sadece default temada var. Ancak default temadada düzenlememize ramen test başarısız. Oyun temasındada o kod olmadığından düzenleyemiyorum. Eke dosya mı eklediniz? anlayamadım

tarantula901

ekteki dosyayı kullanın.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Yükledim, ancak halen yok. http://prntscr.com/hw6uyz adminlerde ise şöyle bir şey gözüküyor köşede. Eklenti ayarlarından tüm ayarları yaptım. Maalesef buton yok

tarantula901

tamam işte admınlere gozuken bildirim alanı cıkması lazım temada cıkmasını ıstedıgınız yere ekleyın uste eklediğiniz kodu

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Onu kapattım, sizin eke eklediğiniz index.template.php'yi oyun temamın içine attım. Ayarlardan aktif ediyorum, ancak beğen butonu gelmiyor.  Beğeni yetkilerini ayarladım, türkçe dil dosyalarınıda yükledim. Başka bir sorun olmalı

tarantula901

izinlerden guruplara izin verin. kimseye görünmeyebilir ozaman

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Yok maalesef, tüm izinleri vermeme ramen beğeni butonu gelmiyor. Başka bir hata olmalı, yapacak bir şey yok artık