Market Sistemi Hk

Başlatan Luess, 04 Eyl 2016, 14:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Luess

Herkese Merhaba,
öncelikle iyi günler ve iyi forumlar. Yaşadığım bir problemden bahsetmek istiyorum elimde bir market sistemi var ancak bu sistem Reseller temasına göre kodlanmış. Ben ise Lagusta kullanıyorum.

Bu fotoğraftaki tema Reseller, market bölümü oldukça düzenli hiçbir bug yok.

Bu ise LaGusta teması üzerine koyduğum şekli, ancak düzenli değil ve buglu.

Velhasıl kısa ve öz şekilde, Reseller için kodlanmış olan bu güzel market sistemini, ben Lagustada nasıl kullanabilirim?

Konuya zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Tekrar iyi forumlar.

tarantula901

Css kodlari ilgili temadami kontrol edin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Market klasörünün içerisinde zaten css diye bir klasör var ve bunun içerisindeki cssler aktif halde. Mevcut yani.
Lâkin css lerde sıkıntı olsa "Reseller" temasını aktif ettiğimde sorunsuz çalışıyor. "Lagusta" temasında sıkıntılı oluyor. Yani index.css dosyasına ek birşeyler mi eklenmesi lazım? Skype den yardımcı olabilir misiniz? Cssleri göndereyim bakın bir.

tarantula901

Tasarımı görebileceğim bir link atın kontrol edeyim profilinizide güncelleyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin