Anasayfa - Yönetim yazan kısmı aşağıya almak.

Başlatan Luess, 16 Ağu 2016, 02:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Luess

Merhaba,
buradaki anasayfa bölümünü
bu şekil aşağıya almak istiyorum nasıl yaparım?

Not : İndex.template.php ekte

tarantula901

ektekini kullan bakalım istediğin gibimi oldu
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.
Ancak şuan yönetim bölümünden manuel ayarlıyorum, bunu manuel şekilde atabilir misiniz?

tarantula901

Kodu ara

<div id="toolbar">
<div class="wrapper">
', template_menu(), '
</div>

kodu kopyala ve bu kodu alıp

üstüne ekle

<div id="content">
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Onu eklediğimde toolbar yerinden oynamıyor ve arkaplan kayboluyor

tarantula901

Kodu soyledıgım sekılde ekleyıp bı kontrol edeyım

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

tarantula901

kodu geri alıp şunların üstüne ekleyin
<div id="content">
<div id="main_content_top">
<div id="memb_login">';

Ücretli Smf Destek İçin

axsi

dddddd