Resimlerin Direkt kendi siteme yüklenmesi

Başlatan qqqas, 01 Eyl 2019, 14:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

qqqas

Arkadaşlar smf Forumumda insanların resimleri direk benim sunucuma yüklemesini istiyorum konuda ve yorum yaparken, yani resmi upload sitesine yükleyip linki ordan çekmesin direk resim yükle diyip bilgisayarından seçip yüklemesini istiyorum varmı bunun yolu ?

Site : erbaagop.ga

tarantula901

Smfde konu açarken konu mesaj yazma alanında eklenti kısmı var oradan resim dosya yükleyebilirller.

Bu arada domain isminizi daha güzel ve net com uzantılı almanızı öneririm.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

qqqas

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Eyl 2019, 19:56Smfde konu açarken konu mesaj yazma alanında eklenti kısmı var oradan resim dosya yükleyebilirller.

Bu arada domain isminizi daha güzel ve net com uzantılı almanızı öneririm.
Benim sitemde dosya ekleme yok konuda ona bir bakarmısınız veya mod varmı önerebileceğiniz  ?

İdareten bu domaini kullanıyorum teşekkürler.

tarantula901

Admin panelde eklenti ayarlrı kısmında dosya yüklemeyi açabilirsiniz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin