Sitenin üstünde ki anlamsız karakterler

Başlatan medeniyetmuhendisi, 01 Eyl 2015, 11:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

bugün sabahtan beri sitenin anasayfasında anlamsız karakterler çıktı.
herhangi bir değişiklikte yapmadığım halde oldu sebebini bulamadım..
site : www.medeniyetmuhendisleri.com

sebebinin ne olduğunu bilen var mı acaba

tarantula901

not defterini kullandiginizdan dolayi oldu notpad ++ kullanin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

neyi not defteriyle kullandım üstat anlamadım.. hangi dosyadan kaynaklıdır bu

medeniyetmuhendisi

seo4smf den kaynaklanan bir sorunmuş. meta etiketi yanlış koymuş sorunda bundan kaynaklanmış. düzelttim. ilginiz için teşekkür ederim.

tarantula901

cepten baglaniyorum o kodu turkce karekter olarak gormusum aklinda bulunsun yinede sorunun cozulmesine sevindim iyi calismalar
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

bu sorun çoğunlukla mod kaldırmalarında seoda en çok karşılaşılıyor uste gereksiz bir kodun bırakmasından kaynaklanıyor

yada bir dosyada bir düzenleme yaparken yanlışlıkla bir kodun unutulmasından dolayı olabiliyor.

Ücretli Smf Destek İçin