Hide tag yapmak istersen foruma giremez oldum ?

Başlatan yabancikiz, 22 Ağu 2015, 19:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

yabancikiz

Buradaki yönlendirmelerle hide tag yüklemek istedim public html de ki source de ki subs ve post dosylarını notepad ile açıp hataları yerine koydum. Ama işe yaramayınca  eklediklerimi silip source  geri klasöre attım ve siteye giremez oldum Nasıl kurtarırım  yardım edin.

tarantula901

yarayıp yaramadığını nereden anladınız yaramıştır admın panelden ayarlarını yapmazsanız tabıkı ıse yaramdıgını dusunursunuz bu arada ılgılı konuya yazarsanız sevınırız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Artık konudan çıktı çünkü site tamamen bembeyaz ekrana döndü.Bende sources klasörünü yeniden indirip onu geçirdim ftp den ama değişiklik yok. Geri dönüşü yapılabilir mi ?

tarantula901

ıslemlerden once yedek almak şart ondan sonra bu tur ışlemleri yapın

o modu kurunca eksık oldugundan dolayı beyaz hata verdı manuel anlatımı varsa ona bakarak manuel sekılde kaldırabılırsınız

sız source attınız duzelmedi ise

anasayfada index.php source klasoru ve thmes ıcındekı default kalsorunu yenısıyle degıstgırın daha once yaptıgınız modlar gerı donmus olacak bastan baslamıs olacaksınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Forum geldi ama sadece menüler var. Konuları geri getirme şansım var mı?

tarantula901

Konulara ne yaptınız konularında olması gerrekıyor ınstall mı kullandınız yoksa naptıgınızı soyleyın

atılan dosyalar eksık duzgun atın dosyaları

Ücretli Smf Destek İçin

yabancikiz

Dediğinizi yaptım ama bir şey değişmedi. Konularında olduğu sql dosyasını yeniden yüklesem sorun çıkarır mı ? İşe yarar mı ?

tarantula901

sıfır dosyaları duzgun yukle ve ayarları onar kullan

Ücretli Smf Destek İçin