Başlatan Him74, 08 Mar 2016, 20:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Him74

Merhaba,
Avatar boyutlarını ilgili alandan düzenlememe rağmen, üyeler düzenlenen boyutlarda avatar yüklemekte sıkıntı çekmekteler. Resimdeki hata ile karşılaşılmakta. Neyi eksik ya da yanlış yaptım acaba? Yardım ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

tarantula901

Daha önce avatar yüklemede sorun yaşıyormuydunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Mar 2016, 20:43Daha önce avatar yüklemede sorun yaşıyormuydunuz.

Yok hocam yaşamıyordum. Tam olarak da emin değilim aslında. Açıkçası eklentinizi yüklemede sorun var da ne demektir anlam veremedim bir türlü. :(

tarantula901

ftpnize girip attacment dıye bır klasor var onun izinleri kaç 755 ise 777 yapın sonra avatar yuklemeye çalışın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Him74

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Mar 2016, 20:55ftpnize girip attacment dıye bır klasor var onun izinleri kaç 755 ise 777 yapın sonra avatar yuklemeye çalışın.

Eyvallah dostum. Süpersin. :)

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim kolay gelsin size.

Ücretli Smf Destek İçin