Bu bölümü silme

Başlatan aybars, 06 Şub 2021, 16:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aybars

Üstadlar aşağıda çizgi içine aldığım bölümü nasıl silebiliriz acaba?

Mobilde saat tarih vs nasıl yok ederim. . Kısacası gerek mobilde ve gerekse PC de tarihi aşağıdaki 2. Resim  gibi profil alanına nasıl alırım?

aybars

Üstadlar buna bakabilirseniz çok sevinirim

tarantula901

Bu sitede desteği sadece ben veriyorum müsait olduğum ve bilgisayarda olduğumda kesin cevap yazıyorum.

tarihi eklemek istediğiniz yere okunma sayısını eklediniz sanırım o kısıma tarih kodlarını ekleyebilirsiniz.

kodlara bakabilmem için display.template.php dosyasını eke ekleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

tamam üstad zahmet veriyorum sizlere . tarihi yukarı alıp o yazı bölümünü kaldırırsanız çok sevinirim.

tarantula901

eke ekledim nasıl gözükeceğini bilmediğim için dosyayı ekledikten sonra yazarsınız kontrol ederim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Üstad mobilde bu şekilde. Güzel oldu eline sağlık. Sadece sağ tarafa alabilirsek harika olacak.

aybars

üstad pc de gerek normal üye olarak ve gerekse yönetici olarak hepsinin resmini koyuyorum. gerek yönetici gerekse normal üye olarak ne varsa teşekkür dahil hepsini profil altına alabilir miyiz? eğer mümkün değilse şu an solda duran tarih ve saati sağa al yeter üstad.

tarantula901

şuradaki dosyayı tekrar kullanın değiştirdim tarih ve saati sağa aldım http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=3332.msg19455#msg19455

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

ellerine sağlık üstad yuhphii gayet güzel oldu.
sanırım hepsini profil içine alma( teşekkür yönetici butonları vs.) biraz sıkıntılı oluyor.

aybars

Üstad resimde görüldüğü gibi hem PC de hem de mobilde bu şekilde gözüküyor. Acaba yuvarlak içine aldığım yeri sağa dayalı olarak düzenleyebilir miyiz?

aybars

index.türkçeden ve ing den düzeltim üstad.düneli oldu.sorunum kalmadı.:)) defa vb kelimeleri kaldırdım oldu. yuhphii

tarantula901

Mobilde o şekilde gözükebilir ancak pcde o şekilde gözükmemesi lazım. tekrar kontrol edrmisiniz hem üye hem admin olarak

Ücretli Smf Destek İçin