SMF Çark modu

Başlatan Eren2, 09 Mar 2020, 19:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren2

Merhabalar, ben smf 2.0.15 sürümünü kullanıyorum siteme çark modu varsa yapmak istiyorum. Sistem şu olacak her kullanıcı günde sadece 1 kez basabilecek tamamen free bir şekilde kullanıcılar günlük olarak çarka basacak ve sadece yazı çıkacak amacımız oralarda konu isimleri olacak, kullanıcılar o günün konusunu hangi konuya bakması gerektiğini çarktan bakacak çarkta mesela A konusu B konusu C konusu olacak çarkı çevirecek random olarak mesela B konusu gelecek orada XxXBBxXx olarak yazacak.

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 09 Mar 2020, 19:28Merhabalar, ben smf 2.0.15 sürümünü kullanıyorum siteme çark modu varsa yapmak istiyorum. Sistem şu olacak her kullanıcı günde sadece 1 kez basabilecek tamamen free bir şekilde kullanıcılar günlük olarak çarka basacak ve sadece yazı çıkacak amacımız oralarda konu isimleri olacak, kullanıcılar o günün konusunu hangi konuya bakması gerektiğini çarktan bakacak çarkta mesela A konusu B konusu C konusu olacak çarkı çevirecek random olarak mesela B konusu gelecek orada XxXBBxXx olarak yazacak.

smf'de bilinen böyle bir özellik yok ama yapılır mı yapılır php olarak ya başkasına yaptırıp yada bu siteden birisine yaptırırsınız başka türlü bulmak zor
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2020, 20:09smf'de bilinen böyle bir özellik yok ama yapılır mı yapılır php olarak ya başkasına yaptırıp yada bu siteden birisine yaptırırsınız başka türlü bulmak zor

Bu sitedende ücretsiz yapmazlar dimi

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 09 Mar 2020, 20:17Bu sitedende ücretsiz yapmazlar dimi

Yapan yapar neden olmasın, ama smf'de fazla kullanılan bir şey değil çünkü ücretsiz yapan çıkmaz heralde

bunun amacı nedir bu sekılde yapmanızın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2020, 20:18Yapan yapar neden olmasın, ama smf'de fazla kullanılan bir şey değil çünkü ücretsiz yapan çıkmaz heralde

bunun amacı nedir bu sekılde yapmanızın

Benim bir tarih sitem var ve bu sitede çark olmasını istiyorum mesela tarih ile ilgili konular yazacak kullanıcılar 1 kez basabilecek mesela X kullanıcısı bastığında random o çarkta yazan konulardan biri çıkacak ve kişi isteğe bağlı bakacak tamamen zevk amaçlı günde 1 defa kullanabilecek kişi

Fiyatı tahminen ne tutar acaba ona göre siz yapabilirseniz yaptıralım.