SMF Samp UCP

Başlatan Eren2, 13 Ara 2019, 17:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren2

Merhabalar, samp serveri için ucp sistemi satın aldık kişi rar olarak bize verdi fakat bunu nasıl kuracağız bilgisi olan varmı acaba ?

Eren2

not: Paket Yöneticisinden olmuyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 13 Ara 2019, 17:49Merhabalar, samp serveri için ucp sistemi satın aldık kişi rar olarak bize verdi fakat bunu nasıl kuracağız bilgisi olan varmı acaba ?

Kurulumu satıs yapan kişiden öğrenebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 14 Ara 2019, 00:06Oda bilmiyor :(

Nasıl bilmiyor internetten bulup sana mı sattı :D

samp panelle profilinizdeki site ile uymuyor destek istediğiniz sitenin adresini yazın lütfen.

Ayarlar dosyası olması lazım o ayarlar dosyasına db bilgilerini girmeniz yeterli.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Ara 2019, 00:31Nasıl bilmiyor internetten bulup sana mı sattı :D

samp panelle profilinizdeki site ile uymuyor destek istediğiniz sitenin adresini yazın lütfen.

Ayarlar dosyası olması lazım o ayarlar dosyasına db bilgilerini girmeniz yeterli.
Evet DB bilgileri giriyorum fakat hem dosyalar nereye atılacak onu bilmiyorum, denemelik boş bir yere attığımda ise çalışmıyor

tarantula901

Alıntı yapılan: alperen.sl - 14 Ara 2019, 12:11Evet DB bilgileri giriyorum fakat hem dosyalar nereye atılacak onu bilmiyorum, denemelik boş bir yere attığımda ise çalışmıyor

Buradan size bu konuda yardımcı olamam anca ayar dosyalarının bilgilerini doğru girin diyebilirim çünkü bilinen bir script filan değil.

Pm ile bana ulaşın bakalım ne yapabiliriz konuşalım.

Ücretli Smf Destek İçin

Wyh

Samp için ucp alıyorsanız kesinlikle kurmasını bilen birisinden almanız gerekirdi veya kadronuzda kurabilecek birisinin olması.

Ben kendim ucp geliştirdiğim zaman kendi moduma göre geliştiriyorum ve bunu başka bir moda ayarlamak oldukça zahmetli
Şuan ne yapabiliriz bilmiyorum ama ilerde birgün ucp alacaksanız hazır almayın..

Eğer modunuzla uyumluysa biraz kurcalayarak kura bilirsiniz