Site link

Başlatan Eren2, 02 Ksm 2019, 16:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren2

Merhabalar ben https://www.xxx.com/index.php?topic=15.0 konu böyle oluyor ama ben örnk: https://www.xxx.com/calismalar/Forum-kurallari  li konunun başlığına göre link yapmak istiyorumda bunu nasıl yapabiliriz acaba konu açınca topic=xx.0 yazıyor ben onu açtığımız konunun başlığına göre yapmak istiyoruz

tarantula901

Smfnin pretty modunu kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ksm 2019, 16:39Smfnin pretty modunu kullanabilirsiniz.

Modu kurdum çalışmıyor ben 3-4-5 tane mod kurdum hepsini yüklüyorum "Test Başarılı" diyor yüklüyorum yükleniyor yeşil iconda yüklendi diyor ama çalışmıyor Reklam modu yükledim O dediğim link modu yükledim 1-2 mod daha kurdum hepsi çalışıyoro larak gözüküyo ama çalışmıyor hiçbiri yardımcı olurmuusnuz

tarantula901

Alıntı yapılan: xalperensx - 02 Ksm 2019, 19:34Modu kurdum çalışmıyor ben 3-4-5 tane mod kurdum hepsini yüklüyorum "Test Başarılı" diyor yüklüyorum yükleniyor yeşil iconda yüklendi diyor ama çalışmıyor Reklam modu yükledim O dediğim link modu yükledim 1-2 mod daha kurdum hepsi çalışıyoro larak gözüküyo ama çalışmıyor hiçbiri yardımcı olurmuusnuz

Modu kurunca otomatik herşey kurulmaz bazı modlarda o modu aktif etmen gerekebiliyor. modu kurduktan sonra admin panelde pretty diye buton kısmından ayarları yapabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ksm 2019, 20:01Modu kurunca otomatik herşey kurulmaz bazı modlarda o modu aktif etmen gerekebiliyor. modu kurduktan sonra admin panelde pretty diye buton kısmından ayarları yapabilirsiniz.

Mesela LikePosts modu yukledım çalışmadı yardımcı olsanız

tarantula901

Alıntı yapılan: xalperensx - 02 Ksm 2019, 22:56Mesela LikePosts modu yukledım çalışmadı yardımcı olsanız

Modu kurunca izinlerden ayarladıysanız modun calısması gerekıyor eğer çalışmaz ise modu manuel olarak kodlar eksıkmı kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

Eren2

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Ksm 2019, 23:53Modu kurunca izinlerden ayarladıysanız modun calısması gerekıyor eğer çalışmaz ise modu manuel olarak kodlar eksıkmı kontrol edin.

Tamamdır hallettik teşekkürler