Spam Koruması Sorunu

Başlatan medeniyetmuhendisi, 21 Ara 2014, 09:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medeniyetmuhendisi

Selamlar, sitemde spam korumasına soru eklemek istiyorum lakin.. ne kadar yazıp kaydet desemde sanki hiç birşey yazmamışım gibi yenden siliniyor bilgiler... Yine aynı sorun aldığım seo sürümünün meta tags bölümünde de var bilgileri yazıyorum ama kaydet deyince hiç birşey yazmamışım gibi yeniden siliniyor.  Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir. nasıl düzeltilir. yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba?

Daire içine alınan boşluklara soru mu yazıyorum. ve kaydet diyorum...

Ama hiç birşey yazmamışım gibi yine boş kutucuklar geliyor.

tarantula901

Soru sorma alanına türkçe karekter kullanmadan kullanmaya çalışın tam sorunu araştırıyorum
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

medeniyetmuhendisi

Alıntı yapılan: tarantula901 - 21 Ara 2014, 20:25
Soru sorma alanına türkçe karekter kullanmadan kullanmaya çalışın tam sorunu araştırıyorum

aynen dediğiniz gibi Türkçe karakter kullanmayınca oluyor. ama Türk sitesi olduğu için bu sorunu gidermem gerekiyor.. bekliyor olacağım sizi eğer bir çözüm bulursanız haberdar ederseniz memnun olurum..

Teşekkür ederim ilginiz için

tarantula901

Sitenizin dili utf8 mi utf8 tüm dilleri desteklediği için bu tip sorun olmuyor iso da bu tip sorunların çıkması normal ama çözümü muhakkak vardır ama dediğim gibi bulunca paylaşırım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin