Yatay Profil Alanının Yüksekliğini Ayarlama

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 13 Ara 2014, 19:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

Yatay Profil Alanının Yüksekliğini Ayarlama
Benim dinogretmeni için yatay profil alanı çok geniş bunu yüksekliğini bildiğim yöntemlerle değiştirmeye çalıştım bir türlü olmadı. Bunun yükseklik kodlarının css dosyalarının hiçbirinde bulamadım.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

.profilustu {
padding-left: 0.7em;
padding-right: 0.7em;
padding-bottom: 0.7em;
border-bottom: 1px solid #bbbbbb;
[color=red]height: 77px;[/color]
}

kırmızı alanı ben yeni ekledim oradaki sayıyı değiştirerek istediğinizi yapabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Oldu ama bu seferde avatarlar aşağıda kalıyor. Avatarları da yukarı nasıl sıfırlarım?

Mesaj Birleştirildi: 13 Ara 2014, 21:24

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 13 Ara 2014, 20:49
Oldu ama bu seferde avatarlar aşağıda kalıyor. Avatarları da yukarı nasıl sıfırlarım?

Hocam bunu tekrardan çözdüm sorunu yine sizden esinlenerek yaptım Teşekkür ederim.
İndex.css de
.windowbg span.topslice span
{
display: block;
height: 11px;
}

11 üzerinde oynayarak istediğim sonuca ulaştım. Elimdeğmişken egitiminyeri için de yaptım...
Tekrar teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

rica ederim siz farklı şekilde çözmüşşünüz zaten iyi çalışmalar
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin