Sadece istediğimiz bir üyenin postbitine eklemeler yapmak

Başlatan andry, 22 Mar 2020, 21:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

andry

Merhabalar, sadece istediğim ve belirlediğim bir üyenin postbitine icon eklemesi yapmak istiyorum.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

andry

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Mar 2020, 21:37İcondan kastiniz nedir ne icin eklenecek
Postbitte ayrı bir alan(kutucuk) açtım ve oraya madalya iconları ekleyeceğim manuel bir şekilde. İnternetteki başarım sistemleri çalışmadı bende bu yüzden bu yola başvurdum.

tarantula901

Smf'nin özelliği olan özel profil alanını kullanabilirsiniz.

çekirdek ayarlarından ilk önce aktif edin ardından özellikler ve seçenekler kısmında bulunan profil alanı kısmından özel profil alanını oluşturup kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

andry

Alıntı yapılan: tarantula901 - 22 Mar 2020, 22:44Smf'nin özelliği olan özel profil alanını kullanabilirsiniz.

çekirdek ayarlarından ilk önce aktif edin ardından özellikler ve seçenekler kısmında bulunan profil alanı kısmından özel profil alanını oluşturup kullanabilirsiniz.
Peki pozisyonunu nasıl ayarlayacağım yani istediğim yere nasıl ekleyeceğim?

andry

Alıntı yapılan: andry - 22 Mar 2020, 22:55Peki pozisyonunu nasıl ayarlayacağım yani istediğim yere nasıl ekleyeceğim?
Bu arada dediğiniz yeri kurcaladım hocam fakat yapamadım. Postbite ekleyemedim. Ne yapacağım? Eğer istiyorsanız özelden size forum adresini ve admin hesabını atabilirim.

andry

Hocam tamamdır halletim postbite ekleyebiliyoruz fakat resim şeklinde nasıl ekleyeceğiz? Sadece yazı olarak gözüküyor

andry

Hocam resim olarak eklemeyi halletim de istediğim yere sadece 1 tane resim ekleyebiliyorum.
Ekran Görüntüsü:

tarantula901

Alıntı yapılan: andry - 22 Mar 2020, 23:10Hocam resim olarak eklemeyi halletim de istediğim yere sadece 1 tane resim ekleyebiliyorum.
Ekran Görüntüsü:

Eklediğiniz resmin alanından bir resim çekip eklermisiniz.

resimi 2 3 4 kez ekleyin kod olarak ekliyorsanız

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Bu işlemi yapamıyorsanız İleti sayısına göre gruplar kısmınıda kullanabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

andry

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Mar 2020, 00:40Eklediğiniz resmin alanından bir resim çekip eklermisiniz.

resimi 2 3 4 kez ekleyin kod olarak ekliyorsanız
Ekran Görüntüsü:

Eklediğim resmin alanından kastınız bu resim değil mi?

tarantula901

söylediklerimin hepsini unutun.

Şimdi siz bir profile rank eklemek istiyorsunuz ve o rank istediğiniz sayıda olması gerekiyor sanırım.

bunun için yeni bir grup oluşturup yapabilirsiniz kaç yıldız gösterilmesini istiyorsanız sayı olarak ekleyebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

andry

Alıntı yapılan: tarantula901 - 23 Mar 2020, 01:11söylediklerimin hepsini unutun.

Şimdi siz bir profile rank eklemek istiyorsunuz ve o rank istediğiniz sayıda olması gerekiyor sanırım.

bunun için yeni bir grup oluşturup yapabilirsiniz kaç yıldız gösterilmesini istiyorsanız sayı olarak ekleyebilirsiniz.
Yok hocam, madalya/başarım(award) sistemi yapmak istiyorum fakat tüm madalya sistemleri bozuk olduğu için bende manuel bir şekilde madalya vermek istiyorum. Bu yüzden postbitte ayrı bir yer oluşturdum ve oraya eklemek istiyorum fakat sadece istediğim bir üyeye vermek istiyorum. Sizin verdiğiniz özel profil alanı işe yarar gibi oldu fakat ondan sadece 1 tane başarım ekleyebiliyorum. 2'cisini ekleyince dışarıya taşıyor. Üstteki ekran görüntüsüne bakın anlarsınız.

tarantula901

Alıntı yapılan: andry - 23 Mar 2020, 13:48Yok hocam, madalya/başarım(award) sistemi yapmak istiyorum fakat tüm madalya sistemleri bozuk olduğu için bende manuel bir şekilde madalya vermek istiyorum. Bu yüzden postbitte ayrı bir yer oluşturdum ve oraya eklemek istiyorum fakat sadece istediğim bir üyeye vermek istiyorum. Sizin verdiğiniz özel profil alanı işe yarar gibi oldu fakat ondan sadece 1 tane başarım ekleyebiliyorum. 2'cisini ekleyince dışarıya taşıyor. Üstteki ekran görüntüsüne bakın anlarsınız.

2 tane çıkıyorsa sorunsuz çalışıyor ancak css ile ilgili düzenleme yapmanız gerekiyor.

Ücretli Smf Destek İçin

PALAUDIS

Selamlar..

ABC üyesine Manuel olarak bir rank eklemek istiyorsun değil mi?