Konu Sahibini Değiştirdiğimde Yeni Sahibi Konuyu Kaldıramıyor veya Sİlemiyor

Başlatan Ctrl+, 24 Mar 2021, 15:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ctrl+

Konu Sahibini Değiştirdiğimde Yeni Sahibi Konuyu Kaldıramıyor veya Silemiyor. Acil olarak çözmem lazım çünkü çok fazla sıkıntı oluyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: Ctrl+ - 24 Mar 2021, 15:21Konu Sahibini Değiştirdiğimde Yeni Sahibi Konuyu Kaldıramıyor veya Silemiyor. Acil olarak çözmem lazım çünkü çok fazla sıkıntı oluyor.

konu sahibini hangi modu kullanarak değiştiriyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ctrl+

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Mar 2021, 18:18konu sahibini hangi modu kullanarak değiştiriyor.

Anlamadım. Çünkü bu durum tek kişide olmuyor. Genel bir sorun. @tarantula901

tarantula901

Alıntı yapılan: Ctrl+ - 24 Mar 2021, 18:55Anlamadım. Çünkü bu durum tek kişide olmuyor. Genel bir sorun. @tarantula901

Konu sahibini nasıl değiştiriyorsunuz kullandığınız modun ismi nedir?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Ctrl+

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Mar 2021, 20:45Konu sahibini nasıl değiştiriyorsunuz kullandığınız modun ismi nedir?
Herhangi bir mod kullanmıyorum. SMF'in sunduğu bir özellik.

tarantula901

Alıntı yapılan: Ctrl+ - 24 Mar 2021, 23:49Herhangi bir mod kullanmıyorum. SMF'in sunduğu bir özellik.

konu sahibini değiştirdiğin kısımdan bir resim atarmısın.

Ücretli Smf Destek İçin

Ctrl+

tarantula901

Mod kullanıyormusun dedim mod kullanıyormuşsun bu konuda bilgim yok bakmam lazım

Ücretli Smf Destek İçin