tema yüklenemiyor hatası

Başlatan aybars, 30 Mar 2021, 22:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aybars

üstad sanırım çok oynadım yönetici harih hiç bir üyeyi içeri aşmıyor tema yüklenemdi hatası veriyor. sorduğum sorularda verien cevaplara istinaden bir sürü yerle uğraştım:=) hangisi hatalı bilmiyorum ki? yardımcı olur musunuz?

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars_123 - 30 Mar 2021, 22:32üstad sanırım çok oynadım yönetici harih hiç bir üyeyi içeri aşmıyor tema yüklenemdi hatası veriyor. sorduğum sorularda verien cevaplara istinaden bir sürü yerle uğraştım:=) hangisi hatalı bilmiyorum ki? yardımcı olur musunuz?

Aldığınız hatayı resimli eklermisiniz. imzamdada yazdım işlem yapmadan yedek alın diye.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

normalde hep alıyorum ama üyeler olunca haberim yeni oldu.yöneticilere hata vermiyor. hata hala devam ediyor.dil den değilmiş.

tarantula901

Default teması içine girip Agreement.template.php dosyasının var olup olmadığını kontrol edin.

Admin panelde uye olma kısmından sozlesmelerı zorunlu kıl ayarını aktif ettiğinde ve tema dosyasının olmadığından dolayı bu hata alıyor olabilirsiniz. Dosya var olup olmadığını bakın buraya yazın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Agreement.template.php dosyası yok üstad. ama ta ilk kurulduğu dönemden beri klasör halindede yedek alıyorum o zamanlar hata yoktu ama o klasörlerde de yok.tema klasörü içinde defaulta bakıyorum dimi.

aybars

bi de bu yöneticelere engel olmuyor.eski normal üyelerde yapıyor.

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars_123 - 30 Mar 2021, 23:29Agreement.template.php dosyası yok üstad. ama ta ilk kurulduğu dönemden beri klasör halindede yedek alıyorum o zamanlar hata yoktu ama o klasörlerde de yok.tema klasörü içinde defaulta bakıyorum dimi.

Yeni güncellemde gelen bir dosya o.

smf 2.0.17 dosyalarını indir içinde bu dosyayı default tema klasoru içerisine atın.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

üstadım iyi ki varsın.sanırım hatamın sebebini buldum. olay şöyle oldu.

ben gizlilik ve üye sözleşmesini güncelledim.sanırım o ara bu dosya silinmiş. o doyayı yükledim. normal üyeler girince sözleşmeyi yenilediğim için tekrar onay istiyor. bu yaptığımdan dolayı sanırım. dosyada silince ondan olmuş sayende hallettim.

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars_123 - 30 Mar 2021, 23:45üstadım iyi ki varsın.sanırım hatamın sebebini buldum. olay şöyle oldu.

ben gizlilik ve üye sözleşmesini güncelledim.sanırım o ara bu dosya silinmiş. o doyayı yükledim. normal üyeler girince sözleşmeyi yenilediğim için tekrar onay istiyor. bu yaptığımdan dolayı sanırım. dosyada silince ondan olmuş sayende hallettim.

Sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin