Başlatan celalyagmur, 26 Mar 2020, 15:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

celalyagmur

Arkadaşlar sitemi başka bir hosta taşıdım,herhangi bir sıkıntı olmadı gerek domain değişikliğinde gerekse forumun konu linkleri ile alakalı...Lakin forumdaki hem üyelerin hemde benim avatarım gözükmüyor.Yeni avatar yüklüyorum bana avatarın yükleneceği klasör yazılabilir değil diye cevap geliyor.Aradım avatarların klasörünü ana dizinde birtürlü bulamadim nerde bu avatarların olduğu klasör.?
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

hosting taşıma yaptığınız için host ftp dizin yolları değiştiğinden dolayı eski avatarlar gözükmüyor olabilir.

şu linktekini uygulayın http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=19.0

sorun düzelmez  ve yaşadığınız sorun devam ediyorsa buraya yazın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Evet hocam o yazınızı daha öncede okumuştum ayar dosyasınıda ftp attım fakat bir türlü dosya yolunu bulamadım..public_html içine attım ayar.php yi,adres çubuğunada dediğiniz gibi yolu yazdım fakat 404 sayfası çıkıyor...http://www.islamvetarih.com/ayarlari_onar.php diye girdim.

celalyagmur

Hostuma konuyu ilettim onlarda baktı sıkıntıya,indirdiğim ayarlari_onar.php dosyasında eksiklik olduğunu söylediler ondan 404 hatası alıyormuşum...Halbuki orjinal sitesinde indirmiştim dosyayı nasıl olur bu.?

tarantula901

Sürümden kaynaklı sanırım işlemleri manuel yapmanız gerekiyor ozaman, admin paneldeki eklenti avatar ayarları kısmından kontrol edin dosya yolu olarak ne yazıyor buraya ekleyin yada resim çekip atın.

Sonrasında admin panel sunucu ayarları kısmından veritabanı ve dosya yollarından foto atın yada dosya yolları aynımı kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tmm sizin soylediklerinizin aynısını hostin yaptı tşk hocam şuan düzelttiler o sorunu...Ayrıca size özelden pm atmıştım bakdınızmı acaba.?

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 26 Mar 2020, 23:01Tmm sizin soylediklerinizin aynısını hostin yaptı tşk hocam şuan düzelttiler o sorunu...Ayrıca size özelden pm atmıştım bakdınızmı acaba.?

Rica ederim. pm cevap verildi.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Hocam sitenize hala avatar yüklenmiyor...

tarantula901

Alıntı yapılan: celalyagmur - 27 Mar 2020, 21:20Hocam sitenize hala avatar yüklenmiyor...

Sizin avatar sorunu giderildi değil mi.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

celalyagmur

Tmm hocam düzelmiş..