Smf default tema header mobil görünüm değiştirme

Başlatan turizmtasimacilik, 20 Nis 2020, 20:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

turizmtasimacilik

tarantula901@

Smf default tema header kısmı mobil görünüm değiştirme! Sizin sitenin mobil görünüm aşağıdaki görünüyor.
Bunu nasıl yaptınız, neleri değiştirdiniz?
Bende sizin gibi HEADER > SİTESLOGAN kısımlarını mobilden silmek istiyorum. Açılır menüde sizinki gibi sabit görünsün istiyorum.

tarantula901

Şuan mobildeyim logo kısmını kaldırabilirsiniz index.template.phpden
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

CSS dosyasında bir değişiklik yapmaya gerek yok değil mi? Sadece index.template.php 'den logo satırını sileceğim yeterlidir doğrumu?

tarantula901

Alıntı yapılan: turizmtasimacilik - 21 Nis 2020, 16:09CSS dosyasında bir değişiklik yapmaya gerek yok değil mi? Sadece index.template.php 'den logo satırını sileceğim yeterlidir doğrumu?

kullandığınız sürüm benim sürüm ile farklı olabilir cssde de düzenleme gerebilir moblde olduğum için yardımcı olamıyorum test amaçlı söylediğim dosyadaki kodları kaldıırıp deneyin, herşeyden önce yedek alın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin