smf.gen.tr mobil menü yapabilmek

Başlatan aybars, 24 Mar 2021, 13:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aybars

üstadlar yukarıda benim sitenin mobil girişi var. acaba bunu sizin aşağıdaki mobil girişi gibi nasıl yapabilirim?

smf 2.0.17 deault kullanıyorum

tarantula901

Yaninda isim cve logo olmasinimi istiyorsun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

Üstad bende sadece semboller çıkıyor.bu da yeni üyeler için sıkıntı.  Ben ise tıpı bu resimde olduğu gibi mobilde
Anasayfa
İletişim
Kayıt Ol

Gibi olması için yardım istedim. Yani sadece ikon olmuyor açıklaması da yazmalı.

tarantula901

Bilgisayardan girince gözüküyor mu o yazılar gözüküyor ise css ile düzenleme yapılarak düzeltilebilir, sitenizi kontrol edeyim ben
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

aybars

bilgisayarsan girince kayıt ol giriş yap yazı olarak gözüküyor ama mobilde sadece küçük simge var.mesela + işareti vs.

tarantula901

Alıntı yapılan: aybars_123 - 25 Mar 2021, 23:43bilgisayarsan girince kayıt ol giriş yap yazı olarak gözüküyor ama mobilde sadece küçük simge var.mesela + işareti vs.

Kontrol edebilmem için sitenin aktif olması ve temayı görmem lazım.

Ücretli Smf Destek İçin