Postbit HK.

Başlatan #Çağatay, 26 Ara 2020, 22:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

#Çağatay

https://prnt.sc/wagu58 - Postbitte grup adı(Management) yazısını vs. yazısını nasıl kaldırırız? Yazmasını istemiyorum.

tarantula901

Kullanılan tema ayarları kısmından iletiye grupları gizle ayarı var o ayarı kapatabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

#Çağatay

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Ara 2020, 03:36Kullanılan tema ayarları kısmından iletiye grupları gizle ayarı var o ayarı kapatabilirsiniz.

Yalnızca ileti gruplarını kapatıyor o şekilde sanır isem.

#Çağatay

<li class="membergroup">', $message['member']['group'], '</li>';
Bu kodu Display.template.php'den kaldırır isek kalkıyormuş. :) Öğeyi denetleyerek buldum.  yuhphii

tarantula901

Alıntı yapılan: #Çağatay - 27 Ara 2020, 21:18<li class="membergroup">', $message['member']['group'], '</li>';
Bu kodu Display.template.php'den kaldırır isek kalkıyormuş. :) Öğeyi denetleyerek buldum.  yuhphii

onu kaldırarakta kalkar ancak admin panelde ayarı var oradanda kaldırabilirsiniz. hangisini kullanmak isterseniz artık.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin