Kayıt Kısmındaki Güvenlik Kodu

Başlatan MrFurkn, 07 Mayıs 2020, 01:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MrFurkn

Arkadaşlar kayıt olma yerinde güvenlik kodu fotoğrafı yüklenmiyor nerden düzeltebilirim yardım edermisiniz?

https://i.hizliresim.com/IdSE6c.png

tarantula901

Tema kaynaklı bir sorun olup olmadığını anlamak için temanız defaulta alıp kontrol edin bakalım. Eğer sorun düzelmez ise diğer güvenlik ayarlarını kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

MrFurkn

Temada olan bir sıkıntı defaultta öyle bir problem yok nasıl halledebilirim?

tarantula901

Bu konuda bir fikrim yok herhangi bir sorun olabilir tek tek kontrol edip sorunun kaynağını bulmak gerekiyor. size tavsiyem diğer güvenlik sorularınızı kullanmanız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

MrFurkn

Diğer güvenlik sorularınızı kullanmanızdan kastınız ne?

tarantula901

Alıntı yapılan: MrFurkn - 07 Mayıs 2020, 02:27Diğer güvenlik sorularınızı kullanmanızdan kastınız ne?

İki farklı güvenlik soru sorma özelliği var smfde biri görsel harf karekter diğeri ise soru şeklinde olan var siz soru sorma şekli olan güvenliği kullanın karekter soranı ise kapatın.

Ücretli Smf Destek İçin

MrFurkn

Smf edit yapmakta yeniyim bu işlemleri nereden yapacağımı bana söylermisiniz rica etsem

tarantula901

Alıntı yapılan: MrFurkn - 07 Mayıs 2020, 05:19Smf edit yapmakta yeniyim bu işlemleri nereden yapacağımı bana söylermisiniz rica etsem

Admin paneli güvenlik moderasyon kısmını inceleyin göreceksiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

MrFurkn

husami

nasıl çözdünüz bilmiyorum ama resim yolunu takip ederek diğer temalardan o resim dosyasını alıp oraya atarsınız düzelir yani o küçük kırık çerçeve şekline sağ tıklayıp resmin adresini kopyalayın ve yolunu öğrenin orata diğer temaların içinden aynı yere gelecek şekilde atın olacaktır
F1 online menejerlik oyunu

indirmek yok kurmak yok üye olmak yeterli yarışlar canlı

salı ve cuma 21de

oyunun linkinden üye olup aramıza katılabilirsiniz
https://www.gpro.net/?id=16B7385991EE

buda whatsapp grubumuz
https://chat.whatsapp.com/CVMxaGyNizFFarkMr2oRsJ