Kilitli ve sabit konuyu RENK ile ayırmak.

Başlatan istanblue, 06 Haz 2019, 21:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

istanblue

Kilitli ve sabit konuları normal konulardan farklı renk nasıl yapabilirim?

tekyürek

Css kodlari ile oynayarak yapabilirsin kullandigin temanin index.css dosyasinda oynicaksin

tarantula901

Alıntı yapılan: istanblue - 06 Haz 2019, 21:16Kilitli ve sabit konuları normal konulardan farklı renk nasıl yapabilirim?

sabit ve normal konu yapma modu var onu kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

istanblue

index.css üzerinden değiştirmek istiyorum fakat, ne olarak geçer bilginiz var mı? Modu denedim, beğenmedim.

tarantula901

Alıntı yapılan: istanblue - 08 Haz 2019, 00:04index.css üzerinden değiştirmek istiyorum fakat, ne olarak geçer bilginiz var mı? Modu denedim, beğenmedim.

mod dediğim kodları var css ile ilgili claslarını bularak rengini vs değiştirebilirsiniz.

Yada chrome editoru kullanarak sabit ve normal kodlarının classlarına bakarakda rengi değiştirebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

sana örnek    bu şekil degiştirebilirsin

Eren2

Temanızın css klasöründeki index.css dosyasının içerisinde bu ayarlar olacaktırben aşşağıda size verdim başlıklarından aratarak bulabilirsiniz ve arka planı değiştirebilirsiniz.

/* Locked posts get a different shade, too! */
.lockedbg
{
background: #ffffff;
font-style: italic;
}
.lockedbg2
{
background: #ffffff;
font-style: italic;
}