403 Forbidden Access to this resource on the server is denied! Hatası ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 18 Ksm 2015, 22:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

403 Forbidden  Access to this resource on the server is denied! Hatası ve Çözümü
Birden bire tüm smf sitelerimiz bu hale geldi.
Sorunumuza çözüm konusunda yardımcı olursanız çok memnun  oluruz.
Tüm sitelerde bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım?
Hostçuyu aradım sitelere saldırı var sorunun olduğu / saldırının olduğu siteyi bulmaya çalışıyoruz sorun kısa sürede çözülür dediler. Bunun acil çözümü yok mu?

403
Forbidden

Access to this resource on the server is denied!
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Ftp girip dosya izinlerinin klasor 755 dosyalaarının izinleri 644mu kontrol edin. bu ızınlerde degılse haata alma ıhtımalı var
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Onları ilk başta kontrol ettim..
Ama sorunun neden kaynaklandığını bilmiyorum Mehmet Abi (Hostçu) sorunu çözmüş.
Tekrardan bu sorunu yaşamayız inşallah...
Tekrardan yaşarsak yine mecburen buraya döneriz.
İlginiz ve anlayışınız için çok teşekkür ederim.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

Sorunun çözülmesine sevindim demekki kısa süreli bir sıkıntıydı iyi çalışmalar
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 19 Ksm 2015, 01:30Sorunun çözülmesine sevindim demekki kısa süreli bir sıkıntıydı iyi çalışmalar

nasıl çözdünüz anlatırsanız bizde sorunumuzu çözsek aynı srun bndede var 

tarantula901

Ftp de klasorler 755 dosyaların izni 644 olması gerekiyor. public_html dosyasının içindeki dosyalar

Ücretli Smf Destek İçin