3ü bir arada soru forum

Başlatan astro1, 05 Mar 2016, 14:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

şunu kullanın ektekini
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mar 2016, 01:13şunu kullanın ektekini
Görüntilenme
       42

bu tamamda mesajlardaki Cevaplar kısmı yok yani sayı var ama en üstte görüntülenmenın yanında da cevaplar yazması lazım ya ?
www.forumtim.com

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mar 2016, 11:53sunu kullan bakalım
ÇÖZÜLDÜ ÇOK TEŞEKKÜRLER MODUM :d   ;D
www.forumtim.com

tarantula901

:D sorunun çözülmesine sevindim biraz uzun surdu işlerimden kalan zamanda bakarak ancak  bu kadar yapabiliyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Mar 2016, 16:53:D sorunun çözülmesine sevindim biraz uzun surdu işlerimden kalan zamanda bakarak ancak  bu kadar yapabiliyorum.
ya demeyin öyle :D Sizede yük olduk çıktık bak  ::)
www.forumtim.com