404 - Dosya Eki Bulunamadı Hatası ve Çözümü

Başlatan Sosyal Öğretmeni, 16 Nis 2015, 19:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sosyal Öğretmeni

404 - Dosya Eki Bulunamadı Hatası ve Çözümü
Bu sorun çok kötü ya...
Sorunu bugün fark ettim. Eklenti ekte görünüyor ama eklentiye tıklıyorum indirmek için 404 - Dosya Eki Bulunamadı diye boş sayfaya yönlendiriyor. Bu işin en kötü tarafı  eski eklentili konuların hepsinde mevcut ne yapacağım bilmiyorum. Böyle eklentili 2000 -2500  den fazla konu var ne olacak bilmiyorum.
Şöyle bir şey de var yeni eklentilerde sorun yok ...
Bu 9-10 nisan dan sonra oluştu şimdi ne yapabilirim.
Şuan bu sorunu sosyalde fark ettim diğerlerini detaylı incelemedim. İnşallah diğerlerinde bari böyle bir sorun yoktur.

Örnek demo link isterseniz buyrun:  http://www.sosyalbilimciler.com/yasayan-demokrasi/her-yerde-demokrasi-slayti-t4616.0.html

bu link size ne demek istediğimi çok iyi anlatacaktır.

Biraz araştırdım birşeyler bulamadım. Bu sorunun çözmüne çok acil ihtiyacım var...

Lütfen bu çok acil....
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

sitedeki tüm eklentilerini kontrol edip linklerini size pm ile gönderiyorum
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

attachments klasörünün kayıp dosyalarının bazılarını buldum
attachments klasörünün içine atsam sorun olurmu?
Site kapandı kapanacağım diye sinyaerler verirken ben yedek alıyormuşum.
Yani bu yüzden bazı dosyalar aulaştım bunları tekrardan attachments klasörüne atsam sorunolur mu?
isimleri aynı... Hiçbir değişiklik yapmadan...
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

attachments  içine direkt atarsanız sorun düzelir isim olarak nasıl ısım şifrelenmiş olaraksa dogrudur dıger sekılde ıse yanlıstır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin