Bildirim / Uyarı Sistemi

Başlatan andry, 02 Ağu 2019, 15:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

andry

Merhabalar, çoğu SMF forumunda bu eklenti var. http://prntscr.com/ongbra

Bu eklentiyi nereden bulabilirim? Araştırdım fakat bulamadım.

tarantula901

Bu eklediğiniz resim smf 2.1 ait bir özellik eğer 2 0 kullanıyorsanız mention diye sitede arama yapabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

andry

Anladım hocam, peki smf 2.1'e geçmemi önerir misiniz? Yararı ve zararı nedir ne olur?

tarantula901

Alıntı yapılan: andry - 02 Ağu 2019, 21:41Anladım hocam, peki smf 2.1'e geçmemi önerir misiniz? Yararı ve zararı nedir ne olur?

smf 2.1 geçebilirsiniz bazı mpdlar uyumlu dsğil ve fazla tema yok bunu göze alabiliyorsanız geçin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

andry

Tamamdır hocam, çok teşekkürler. İşini hakkıyla yapan sayılı kişilerdensin Tarantula :) Bilmem kaç yıldır sıkılmadan usanmadan bu platform için hizmet ediyorsun, bunlar göz ardı edilmemeli. Seviliyorsun, iyi günler. Konu kilit.