Hide Post

Başlatan Quatch, 15 Tem 2019, 15:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Quatch

Öncelikle Merhabalar!
Bu ( Tıkla Git ) Plugini Kurmak İstiyorum
Fakat Bir Sürü Hata İle Karşılaşıyorum Bunu Nasıl Düzeltebilirim Yada Bunun Benzeri Alternatif Bir Şey Var mı
Kullandığım Tema SunRise Hataları Göstereyim

Şimdiden teşekkürler.

tarantula901

Hatalı kısımlarını manuel olarak dosyalarda arayın kodlar mevcut mu hepsini tek tek kontrol edin eğer varsa modu kurduktan sonra hatalı kısımları manuel olarak yapmanız. Her şeyden önce yedek almayı unutmayın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Quatch

Tam Olarak Nasıl Oluyor ?

Quatch

Yani Biliyorum Post.php var mesela onları editleyeceğim ama nasıl çünkü az önce yaptım mesela bir kısmı bir sonuç alamadım ?

tarantula901

Alıntı yapılan: Quatch - 16 Tem 2019, 01:10Yani Biliyorum Post.php var mesela onları editleyeceğim ama nasıl çünkü az önce yaptım mesela bir kısmı bir sonuç alamadım ?

modun kurarken smf panelde hatalı kısımları gösteriyor o kısımlara bakarak hatalı kısımları ftp programıyla notpat ++ yardımıyla açıp ilgili kısımları düzeltin.  Tam olarak nasıl derken nerede takıldınız
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Quatch

Yaptım işlemleri bir değişiklik yok

tarantula901

Alıntı yapılan: Quatch - 16 Tem 2019, 16:06Yaptım işlemleri bir değişiklik yok

Modu kurup ardından manuel kodların düzgün eklendiğinden eminseniz ayarlarınıda admin panelden ayarlamanız gerekiyor.

Ücretli Smf Destek İçin