Remember Me Nasıl Türkçe Olacak ?

Başlatan htr368, 07 Eyl 2016, 12:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

Bunu nasıl türkçe yaparım FTP den ?

tarantula901

Temada bulunan index.template.php dosyasını açıp ilgili kelimeyi arayın yok ise temadaki theme.turkish dosyasında arayın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

yok maalesef bulamadım defualt temasına girdim dedikleriniz var ing de var ama bulamadım

tarantula901

index.template.php eke ekleyin kontrol edeyim.

ve kullanmış olduğunuz tema içerisindeki languages klasoru içerisindeki dil dosyalarınıda kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

İlk dediğiniz klasör den iki tane vardı dosya vardı yani bunlar.

Dil dosyası karışmasın diye şimdi vermedim oda /public_html/Themes/default/languages bunun içinde ayrıca bunun için şimdi attığım dosyalarda var

Bu iki dosyayıda /public_html/Themes/default burdan aldım. (20 KB geldi ancak 19 olan hata verdi buraya eklenmedi)

tarantula901

Temanızda ki languages klasoru içerisindeki dosyalara bakın demiştim bakmadınız sanırım.

İlgili temanın languages klasoru içerisinde bulunan "ThemeStrings.english.php" dosyasını açıp ilgili yazıyı değiştirin.

Ücretli Smf Destek İçin

beyhan

Çözüm bulamadıysanız AgentRansack isimli programla ilgili kelimeyi aratabilirsiniz %99.9 bulacaktır.

htr368

Teşekkürler oldu ayrıca beyhan dediğine bakıcam :)

tarantula901

Sorunun çözülmesine sevindim arkadışın önerdiği programı bi inceleyeceğim bakalım

Ücretli Smf Destek İçin