PMSPY

Başlatan cgozuagca, 11 Şub 2016, 18:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cgozuagca

Merhaba Arkadaslar Pmspy İndirdim Bu Siteden Fakat Yönetime Girince Kullanıcı Filitrelemem Gerek Ne Yazikki Filitreleyemiyorum Filitrele Dediğimde "The database value you're trying to insert does not exist: member" bu hatayı alıyorum iyi çalışmalar cevapları bekliyorum

tarantula901

kullanıcı adını gırmen gerekıyor buradakı uyarı boyle bır uye yok anlamında The database value you're trying to insert does not exist: member

Filtrelenecek üyeler: kısmına hangi üyenin mesajlarını görmek istiyorsanız o uyeyı gırın sonra altta bulunan

Secim: kısmından ise mesajı alan yada gonderen yada ıkısını secerek o uye ıle ılgılı gıden yadan gelen mesajlarını gorebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Her İkisinide Denedim Olmadı Kimin Adını Yazarsam Yazayım Aynı Hatayı Alıyorum

tarantula901

Hata mesajını resimli olarak atarmısınız.

Bu mod eğer uyeler arası mesajla var ise mesajları gösterir eğer hangi üyeyi filtreliyorsanız o uye mesaj atmış yada almamış ise mesaj gorunmez zaten
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

tarantula901

Örnek olarak diğer üyeler için denermisiniz seçtiğiniz alan olarak mesajı alan kişi olarak seçmişşiniz yani seçtiğiniz kişiye gelen mesajları göstermesi gerekiyor o kişiye mesaj gelmemiş olabilir.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Filitrelenecek üyeye adını yazarken ilk sırada onun ismi var yani mesaj geldiğini biliyorum. Ama yinede tekrar dan deneyip fotograf atacam

tarantula901

Modu yüklerken herhangi bir hata vermişmiydi ve hatanın vermesine rağmen modu kurdunuz mu sonrasında o hatalı kısmı manuel olarak düzenlediniz mi?

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Modu Yüklerken Bir Hata Gördüm Sanırsam Fakat Sonradan O Hatayı Düzeltmedim Diyebiliyorum Zaten Modu Yükleyim Derken Site 3 Kere Beyaz Ekran Hatası Vermişti

tarantula901

O hatalı kısmı manuel olarak düzenlemeniz gerekiyor ondan dolayı hata alıyorsunuz çünkü mod düzgün çalışmıyordur.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Hmm Peki Hocam Yardımınız İçin Teşekkürler :)

tarantula901

rica ederim iyi geceler

Ücretli Smf Destek İçin