Reklam alanı dışarı taşması

Başlatan batikon, 30 Ara 2017, 20:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

batikon

Merhaba arkadaşlar benim sorumum google adsense için mod kurdum BURADAKİ MODU Konu içi sorun yok anasayfa üst sorun yok footerdaki reklam alanı dışarı taştı orada bir dengesizlik var bana yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekli iyi forumlar...

tarantula901

Kullanmış olduğun ne ise width="100%" olarak değiştirin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Kullanmış olduğunuz derken anlayamadım tarantula901 ? birde cssde width="100%" olarak birşey bulamadım siteye bakman mümkünmü acaba bir türlü yapamadım

tarantula901

şu kodu css dosyasının en altına ekleyin.

.adsensemodzstudios_footer img {
    width: 100%;
}
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 Kardeşim olduda yukarıdan aşağıya doğru daralma oldu sitede,kenarlara bakarsan anlarsın

tarantula901

Resim eklermisiniz daralan kısmın

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

tarantula901 sorunu çözdüm,bu şekilde yapınca sorun ortadan kalktı :)

.adsensemodzstudios_footer img {
    width: 950px;
         height: 90px;
}
.adsensemodzstudios_header img {
    width: 965px;
         height: 90px;
}

tarantula901

güzel ozaman kolay gelsin size.

Ücretli Smf Destek İçin