Dinamik Mesaj Sistemi

Başlatan emrehandilekci, 06 Ekm 2020, 16:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emrehandilekci

Şimdi siteye şunu eklemek istiyorum ama bilen ve danışabileceğim kimseyi bulamadım.

Kod yazsam da aşırı hakim değilim kurulum dosyalarına bu yüzden sizlere bi sormak istiyorum. Şimdi 2.0.17 resmi sitesindeki son sürümü. Bu sürümde dinamik mesaj yazma kutusunu nasıl ekleyebiliriz? Yani RC2 sürümü gibi dinamik şekilde mesaj yazma kutusu yapma imkanımız var mı? Misal bu mesaj yazdığım yeri aynı şekilde eklemek istiyorum. Yani maksat HTML kullanmayı bilmeyen insanlar olabiliyor. Resim eklemek isterken buradaki gibi resim eklemek için otomatik açılır bi pencere olsun felan istiyorum. Yani dinamik bir mesaj yazma kutusu olsun. Umarım istediğimi anlatabilmişimdir.

tarantula901

2.0.17 sürümdede o özellik mevcut istediğiniz bu sanırım http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=973.0
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

emrehandilekci

Yok hocam kastettiğim o değildi. Anlatmak istediğim şu; RC2 sürümündeki mesaj yazma sisteminde resim eklemek istediğinizde bi açılır pop-up penceresinden link yazmanızı istiyor. Yani kod kullanmayı bilmeyen kişiye birazcık daha yardımcı oluyor. Oradaki pencerede resim adresi ekleyin yazıyor. Demek istediğim buydu. Dinamik hareketli yani kodlarla uğraştırmadan mesaj yazma penceresi yapamaz mıyım?

@tarantula901

tarantula901

Alıntı yapılan: emrehandilekci - 08 Ekm 2020, 03:52Yok hocam kastettiğim o değildi. Anlatmak istediğim şu; RC2 sürümündeki mesaj yazma sisteminde resim eklemek istediğinizde bi açılır pop-up penceresinden link yazmanızı istiyor. Yani kod kullanmayı bilmeyen kişiye birazcık daha yardımcı oluyor. Oradaki pencerede resim adresi ekleyin yazıyor. Demek istediğim buydu. Dinamik hareketli yani kodlarla uğraştırmadan mesaj yazma penceresi yapamaz mıyım?

@tarantula901

şu modu kullanabilirsiniz.

https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=2745
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin